Rafaj odvolal šéfa sekce veřejných zakázek na antimonopolním úřadu

Bývalý místopředseda sekce veřejných zakázek ÚOHS Josef Chýle. Foto: ÚOHSBývalý místopředseda sekce veřejných zakázek ÚOHS Josef Chýle. Foto: ÚOHS

Předseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže Petr Rafaj přistoupil k zásadní personální výměně ve vedení organizace, která řeší ročně i

Zpět na článek
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Skeptik

Souvislost s personální rošádou na ÚOHS je čistě náhodná, že? Na to pomůže už jen léčivý smích Karla Nešpora. Takže zase za rok, tentokrát už se správným vítězem, o miliardu dráž a bez námitek. Možná, když by se stavělo současně na více místech, nebudou mít ty neúspěšné firmy potřebu se pořád odvolávat – zahojily by se jinde.

Skeptik

pardon, ten komentář patří pod článek o Sudoměřice – Votice

petr pavlik

Zajímavé na tom všem je, že erudovaný odborník, který se zasloužil o výrazné zkrácení délky správního řízení a vždy ÚOHS zastupoval nejen odborně, ale i lidsky na úrovni, je odvoláván. A to bez zdůvodnění s paušálním odkazem na údajné výhrady k vedení sekce veřejných zakázek. Ať žije transparentnost.

Chachar Budvar

… Stejně tak něco jiného zase tento odborník zametl, vyhověl, podržel. Jihočechům pomohl. Tedy několika (možná celé pětici) Jihočechů.