Přehledně: Nejvíce peněz na silnice dostanou Středočeši, stát dotace podmíní likvidací billboardů

Silnice II/432 před opravou. Autor: SwietelskySilnice II/432 před opravou. Autor: Swietelsky

Ze státní dotace čtyř miliard korun, které jsou určeny na opravy krajských silnic, dostanou nejvíce Středočeský, Jihočeský a Plzeňský kraj.

Zpět na článek
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
VRT

677 MKč, za to se opraví cca 3 mosty. 4 možná.
Tady je vidět podfinancovanost silnic ve Středočeském kraji.
Taky tomu ty tankodromy odpovídají.

Johnny Gomez

Tak jen pro srovnani – v Praze se dlouho kritizuje silnice U Seradiste ve Vrsovicich ktera uz nekolik let po sobe vyhrala „soutez“ – Dira Roku… Ale v porovnani s totalnima tankodromama silnic 2. a 3. tridy na Slansku a na Kladensku je tahle slavna vrsovicka silnice rovana „jako kdyz streli“….

Honza

Ano, naprosto s vami souhlasim. Kladensko je doslova v katastrofalnim stavu ve srovnani s jinymi kraji. Kvalita oprav je mizerna a kratkodoba. Dlouhodobe prehlizeno a pokud clovek upozorni, odpovedi je vzdy nedostatek penez. Vsechno je to “ ja na brachu, bracha na me”.

Martin Hanzal

Smutná pravda o Slánsku a Kladensku. Kdejakému regionu se dostalo podpory, ale na tento Bohem zapomenutý kraj nějak nedošlo…

Johnny Gomez

Treba usek tesne za Stehelcevsem v serpentinach smerem na Brandysek… v asfaltu vyjete velmi hluboke koleje a boule ve smeru jizdy ale i zaroven kolmo na smer jizdy a protoze se tam pokazde nakladni auta a linķve autobusy do teck vyhljetych koleji netrefi, tak je to vsechno rozjezdene ve vsech smerech a je to extra totalni tankodrom. Linkove autobusy – nove Mercedesy a Setry – od ICOMu (linka 058) maji diky tomu tak strasne vykvrdlany uchyty kol,ze to ani nestihaji pri opravova protoze se to v zapeti ihned zase vykvrdla…dal na lince treba serpentyny a celkovy prujezd obci v Brandysku… Číst vice »