Před Opavou se jezdí jedním pruhem z důvodu opravy mostu

Silnice I/46 u Opavy. Pramen: ŘSDSilnice I/46 u Opavy. Pramen: ŘSD

Uzavírky se letos počítají na tisíce, přičemž těch s kyvadlovým průjezdem jsou zhruba dvě stovky.

Zpět na článek
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
On:

Silnice jsou zhusta v dezolátním stavu, když se neopravují je křik že se nic nedělá, když se opravuje tak je křik že se opravuje moc. Kde je ta hranice kdy je oprav tak akorát? A je při té hranici tak akorát nějaká šance opravit silnice ještě v tomto tisíciletí?

Kebab

Sám to sice dobře víte, ale hranice je především v koordinaci, která snad nejde dělat hůř, než se aktuálně dělá. Rozkopaná objížďka je v posledních letech zcela standardní stav. Dále je to o celkové době oprav, kdy je silnice zavřená běžně celou sezónu a přitom každý vidí, že se na začátku odfrézuje, následně se dva měsíce neděje vůbec nic a pak se to celé splácá měsíc před termínem. Pokud možno za deště, aby to náhodou nevydrželo zbytečně dlouho… A další hranice je samotné plánování, kdy se výše popsaným způsobem opraví 2 kilometry a další sezónu další 2, místo aby se… Číst vice »

Jiří Kocurek

Blbé je, že tohle je princip fungování celého aparátu. A sám aprát nevidí nic špatného v zasahování do kompetencí, které jim nepřísluší. Superministrem počínaje. Kdo chce vidět Orloj, ať se dostaví na Ministerstvo zdravotnictví.

Jaaaa

Tož bezdůvodně světlost mostku je opravdu chytré…

Jaaaa

…zmenšit…

Apten

No to je informace. A že jsou v Opavě rozkopané ještě další tři výpadovky to nepíšete. Směr Krnov,Bruntal,Novy Jičín.
Tento článek je jak vyšitý z okurkové sezony.

Pavel

Kdeže jen výpadovky. Zapomínáte na akci Telematika, která paralyzuje většinu křižovatek v centru, zrušila stovky metrů chodníků a zcela rozhasila do té doby jakžtakž funkční zelenou vlnu. Nemluvě o dlouhodobě rozkopaných ulicích důležitých pro pohyb mezi městskými čtvrtěmi (Sadová, Na Rybníčku, Tyršova atd.)

Jonáš

Mostek vypadá na skutečný historický unikát!
Tož ještě, že si toho nevšimli archeologové… 🙂