Praha po deseti letech získá přímé spojení do Uzbekistánu

Airbus A320 společnosti Qanot Sharq Airlines. Foto: Qanot Sharq AirlinesAirbus A320 společnosti Qanot Sharq Airlines. Foto: Qanot Sharq Airlines

Naposledy do Taškentu létaly ČSA v roce 2014.

10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Džamel

To bude mít místní taxi mafie žně. V noci autobusy nejezdí a Uzbekistán je na přepálené taxíky vyloženě vyhlášený… Ale jde to vyřešit tak, že se jde o ulici vedle a vezme se Yandex…

Dino

Do nedavna byla vyhlasena Praha.

Reklama

Jako že když nově poletí letadlo do nějaké zaostalé rozvojové žumpy se šíleným diktátorem původem z KSSS, tak bude vyprodané? Spíš bych to viděl na pár obchodníků, kteří jim prodají věci, které neznají (třeba splachovací záchod), doteď létali přes Vídeň a co stojí tágo z letiště do hotelu neřeší.

Conti777

Uzbekistán dávno není tím, za co ho zřejmě máte…, jezdí tam například i rychlovlaky 🙂

panpan21

Znalci a cestovatelé možná napoví: Létá tam někdo z Evropy levněji aneb průměrná cena letenky? Díky! Viz. věta v textu „Nejlevnější zpáteční letenky vychází na zhruba 15 tisíc korun“.

Zbyněk

Dá se to hecnout s Wizz Airem. Vídeň – Abu Dhabi a přestup Abu Dhabi – Taškent se při dobé akci dá sehnat i okolo 4 000 Kč. Je to ale Wizz Air, takže v Abu Dhabi přestup minimálně s jednou nocí a být trochu imunní vůči náhlým změnám letového řádu.

panpan21

Výstižně a svižně napsané aneb „být trochu imunní vůči náhlým změnám letového řádu“ :)) Díky!

Apex

Nejlevněji vychází asi TK, z13500 z MUC, za cca 14000 z VIE,
z WAW se to dá pořídit na TK dokonce za necelých 12000, LO z PRG v květnu kolem 13700. Ale pochopitelně vše s přestupem.

Gajda

Turkish to umí okolo 16 tisíc. Z Istanbulu do Tashkentu lítá i A330 a přestup si jde malinko natáhnout a absolvovat „touristanbul“ – pro mě by to byla asi zajímavější volba, pokud bych chtěl tam a zpět. Nehledě na to, že ti lítaj každej den a ne jednou, takže flexibilita je dost jinde a pokud se něco stane, mají plán B. U Qanotu je otázka, zda nebude problémy řešit spíš jako Wizz.

Džamel

Asi takový zlatý střed by mohl být Pegasus do Šymkentu a 6 hodin vlakem. Sice budu mít také dlouhý přestup, ale vyhnu se nesnesitelné teplotě v Abu Dhabí. Popřípadě přímo začal/začne lítat LOT z Wwy.