Podcast: Pohladit tramvaj, nebo ji kopnout. Ona se pak i rozjede, říká tramvajačka Karolína Hubková

Tramvajačka Karolína Hubková. Pramen: Archiv Karolíny HubkovéTramvajačka Karolína Hubková. Pramen: Archiv Karolíny Hubkové

"V pražském provozu není možné zůstat bez nehod, předjíždět tramvaj zleva je extrémně nebezpečné"

Zpět na článek
13 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
rušňovodič Peter

Tá modrá T3 je krásna 🙂 (rovnako ako aj vedľa nej stojaca tramvajáčka) Hoci je typickou farbou pre tieto legendy na mestských koľajách červená, nešlo by takto nalakovať aj nejaky obmedzený počet tychto električiek ešte pravidelne jazdiacich po Prahe?

Karolína hubková tramvajačka

Moc díky za pokec

Petr

Až zase jednou dojde na pražské tramvaje, co pozvat i Josefa Chodounského – Rezistora? 🙂

Jan Šindelář
Petr

Děkuji. Nějak mi to uniklo. 🙂

Dejv

Šikovná dcérečka 😉

Luboš Beneš

Děkuji za super rozhovor, zažil jsem Karolínu na 2 s T2 při výročí T2, kde dělala průvodčí a byla naprosto úžasná, připadal jsem si jako v 60 letech. Díky.

Marek

Děkuji za krásný rozhovor. Podcasty se mi líbí. 🙂 Je možné, aby k podcastu bylo i video (aby to nebylo jen samostatné audio)? Bylo by to fajn.

Facepalm

Podcast je z principu jen audio.

Marek

Ano, ale třeba já poslouchám jen rozhovor a nic jiného při poslechu nedělám, takže video (k audiu) by bylo pro mě plus. Když už nahrávají audio, tak by stačilo, kdyby navíc nahrávali video třeba jen jednou kamerou (nemusí být víc záběrů). A video dát jako další možnost poslechu.

Ted

Ale pak by to nebyl už podcast, jak výše píše předřečník. U rádia též nemáš video, a podcast je v podstatě „radio“ na vyžádání. Něco jako třeba Netflix ve světě videa. Podcast je další distribuční kanál a tak je to třeba chápat. Jsou třeba media jako DVTV (či Flyrosta) kdy natočí video jako primární formát a pak z něj dodatečně ještě udělají audio, které dají na Spotify, Web, Soundcloud atd… To ale zdopravy evidetně nechce dělat, a je nutné říci že to tak nedělá většina medii protože málokdy to má dostatečnou přidanou hodnotu. Já jsem naopak za podcast zde nesmírně… Číst vice »

Poudy

No ty jsi chytrej, není tedX pojmenováno po tobě? Marek se zeptal naprosto triviálně na naprosto triviální záležitost, hlubokých rozborů a přednášek netřeba. Myslím že každý ví co je to podcast. A já se přidávám s otázkou zda se neplánuje i video k Markovi jelikož si také rád vychutnám když jsou emoce i vidět, než jen slyšet.

SaulGoodman

Také bych ocenil video verzi. Chápu, že dělat video studio, vkládat do videa obrázky, dělat změny pohledů kamer apod. je o úplně jiných investicích, ale to nemám na mysli. Primární formát nechat jako podcast, ale jen nahrávat na YT (nebo jinam) video verzi. Stávající studio, jedna statická kamera (ostatně to může být dnes i mobil). Přesně jak píše Marek, když si chci vyloženě poslechnout jen ten rozhovor, tak je takové divné při tom koukat do zdi, mě to osobně i trochu odrazuje od toho si to pustit. S videem je to hned jiné, a i ty nonverbální reakce jsou jistá… Číst vice »