LOT 3a leaderboard

Po Vltavě mezi Budějovicemi a Orlíkem pluje letos rekordní počet lodí

Plavba po Hněvkovické přehradě. Autor: Zdopravy.cz/Jan ŠindelářPlavba po Hněvkovické přehradě. Autor: Zdopravy.cz/Jan Šindelář

Státní plavební správa eviduje v ČR 70 000 vůdců plavidel, meziročně o 4 000 víc.

Zpět na článek
Odebírat
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
zdroj

Pod Orlíkem je kotvení jedna velká tragédie, provoz výtahu na Orlíku a zdymadla Kamýk nad Vltavou je kapitola sama pro sebe a nenavazuje na lodní výtah na Slapech a provozu ostatních komor. Kotvení na Slapech prakticky nejde.

neinformovaný

„provoz výtahu na Orlíku a zdymadla Kamýk nad Vltavou je kapitola sama pro sebe a nenavazuje na lodní výtah na Slapech a provozu ostatních komor“:
Jak tomu máme (podle vás) rozumět = co jste tím chtěl světu sdělit? Jak a na co konkrétně „navazovat“ by měl „lodní výtah na Slapech a provoz ostatních komor“?

zdroj

Provoz převozu Slapy pátek – sobota – neděle – pondělí – středa (lodě do 2,60 metrů šířky) nutno objednat v objednávkovém systému 24 hodin předem, když máte rozměr 2,61 tak na převoz potřebujete sehnat soukromníka, povodí Vám to nepřeveze. Provoz komory Kamýk nad Vltavou a výtahu Orlík pátek – sobota – neděle – pondělí. Orlík (lodě do 3 metrů šířky) nutno objednat v objednávkovém systému 24 hodin předem. Když pojedete v pondělí kolem poledne tak nemáte šanci se na Orlík dostat. Převoz přes Slapy z nějakého důvodu neumožňuje převoz širších lodí, i když to vyhláško o provozu na pozemních komunikacích… Číst vice »