Pan Tau v Las Vegas. Po křídle Boeingu 737 připraveného k odletu se procházel muž

Boeing 737-800 společnosti Alaska Airlines. Foto: Alaska AirlinesBoeing 737-800 společnosti Alaska Airlines. Foto: Alaska Airlines

Policie muže po pádu z křídla zatkla.

Nezvyklý incident řeší policie v USA. V Las Vegas zatkla na letišti muže, který se záhadným způsobem dostal na křídlo Boeingu 737-800, procházel se po něm a pak z něj spadl.

Cestujícím linky Alaska Airlines z Las Vegas do Portlandu se před odletem naskytla podívaná jako v seriálu Pan Tau, kde se hlavní postava rovněž procházela po křídle. V Las Vegas byl ale podle záběrů na sociálních sítích buď pomatenec nebo muž pod vlivem omamných látek. Let kvůli tomu nabral přes čtyři hodiny zpoždění.

Video muže na křídlech se šíří sociálními sítěmi. Nejprve se na něm procházel, pak si na něj sedl, nakonec si sundal boty a ponožky a snažil se vylézt na zakončení křídla, takzvaný winglet.

Podle CNN muž pravděpodobně přelezl plot letiště McCarran v Las Vegas. Než ho stihla policie dohnat, dostal se až k letadlu, v němž už byli nastoupeni cestující a připravovalo se na vzlet.

Let nabral přes čtyři hodiny zpoždění, než mohlo letadlo znovu vzlétnout, muselo křídlo projít kontrolou mechaniků.

Tagy Alaska Airlines Las Vegas
16 komentářů