Ostrava má nové přímé spojení s Berlínem i Tatrami. FlixBus otvírá novou linku

Autobus společnosti FlixBus. Foto: FlixBusAutobus společnosti FlixBus. Foto: FlixBus

Po nočním vlaku Nighjet získá Ostrava a celý Moravskoslezský kraj nové přímé spojení s německým hlavním městem. Společnost FlixBus spouští

Po nočním vlaku Nighjet získá Ostrava a celý Moravskoslezský kraj nové přímé spojení s německým hlavním městem. Společnost FlixBus spouští 28. května novou linku z Košic do Berlína, která pojede i přes Moravskoslezský kraj. Stejně jako Nightjet pojede přes noc.

Nová linka odjíždí z Ostravy ve 23:45, v Berlíně je v 7:45 na stanici Südkreuz, o půl hodiny dříve na letišti Schönefeld. FlixBus na trasu nasadí nové autobus Mercedes Tourismo.

Z Košic linka vyjíždí v 16:45, v Česku zastaví ještě ve Frýdku-Místku, dál jede přes Polsko. Ceny jízdenek začínají aktuálně na 449 korunách. Ve směru z Berlína vyjíždí autobus ve 22:10, do Ostravy přijíždí v 6:15.

Novou linkou získá Moravskoslezský kraj i další spojení se Slovenskem. příjezd do Ostravy je naplánován na 6.15, do Frýdku-Místku v 6.45 a na konečnou do Košic pak v 13.10 hodin. Na Slovensku zastavuje autobus například v Žilině, Ružomberku, Popradu či Prešově. Jízdenka do Popradu aktuálně vyjde na 149 Kč.

Tagy FlixBus Ostrava - Berlín
7 komentářů