Nová linka i nový dopravce. Z Prahy se bude létat do Sevilly, přibude další spoj do Kišiněva

Letiště Praha. Pramen: Letiště PrahaLetiště Praha. Pramen: Letiště Praha

Linku do Sevilly otevře Ryanair, třetí spojení Prahy s Kišiněvem nabídne FlyOne.

11 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Rene

Určitě souhlasím s tím že Sevilla a okolí je krásná oblast, jen přes léto jen pro skutečné milovníky horka, je to nejteplejší oblast Evropy takže na procházky po městě nic moc.
Bohužel čas příletu je velmi nepraktický, většina lidí si v té oblasti půjčuje auto a množství půjčoven v tento čas už nefunguje nebo za příplatek 🙁

Kopr

Sevilla super, nepochopim proc je do spanelska tak mizerne spojeni z Prahy. Je tam krasne, výborne jidlo, super lide a konec koncu je to i levna destinace.
Myslím, ze by se uzivilo klidne deset linek vcetne Kanaru a Baleár. Ale aerolinky maji asi jiny nazor, nez ja. Pritom treba z Londýna je do spanelska linek nepocitane.

Conti777

Pro Angličany je dlouhodobě Španělsko nejoblíbenější destinací na dovolenou, někteří tam mají i nemovitosti. Celá metropolitní oblast Londýna má více obyvatel než celá Česká republika a kupní síla je taky někde jinde, takže o počtu letů, které jsou z UK do Španělska si můžeme u nás nechat zdát.
Jinak s vámi plně souhlasím, Španělsko je krásná země.

Conti777

Spojení do Sevilly je skvělá novinka.
Ale myslím, že spojení do Kišiněva není schopné uživit tři dopravce, dřív nebo později některý z nich linku ukončí. Ještě před ne tak dlouhou dobou tam nebyly lety přímé žádné. Ze srovnání cen na červencové datumy vychází v základním tarifu FlyOne nejlevněji (asi 900,-, jednosměrně), Wizz air uprostřed (kolem 1600,- jednosměrně) a Air Moldova jako nejdražší (kolem 2300,-).

Mat

Letiště v Kišiněvě teď asi začalo fungovat jako alternativní spojení pro Ukrajinu. Jinak si ten boom nedokážu vysvětlit.

Jenda

Na přímou Sevillu z Prahy jsem dlouho čekal, miluju ten kout Španělska! Sevilla samotná je úžasná, ale je to i výborná základna pro výlety po západní Andalusii a do Extremadury, doporučuji 🙂

VíKo

Jen je škoda, že končí s letním letovým řádem. Byl jsem tam prosinci před covidem a teploty přes den na tričko s krátkým rukávem. Později odpoledne mikina. Super destinace na útěk z české zimy. Letel jsem tenkrát do Malagy. S autem nádhernej trip po Andalusii zakončenej na Gibraltaru. Úžasný misto.

Lojza

Snad sejednou dockam spojeni od Ryanairu Praha -Kanarske ostrovy, primy let.

Zdeněk

Pokud vám let Ryan nezrusi 2 měsíce předem jako mě z Pardubic do Alicante 7.4….

OtaZ

nedočkáš, na Ryan je to moc dlouhý let a cena musí být vyšší, aby to pokrylo náklady na linku. Otočka letadla zabere celý den a to Ryan otočí raději 3 jiné destinace v Evropě.