Nightjety ÖBB dostanou měsíční přestávku, linka přes české území zůstává

Nighjet ve Vídni. Foto: ÖBBNighjet ve Vídni. Foto: ÖBB

Rakouské dráhy přeruší provoz spacích vlaků mezi Rakouskem, Německem a Švýcarskem.

Zpět na článek
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
vagonář

Prosím, jeli jste někdo z Bohumína do Berlína? Jaký tam je komfort?

Radek Janata

Zrovna v koronakrizi bych raději cestoval v lůžkovém kupé (koupeném pro uzavřenou skupinu), než ve velkoprostoru v denním vlaku.

David

Nebo v letadle

Tomáš

Já měl koupenou jízdenku do lehátka Wien- Bregenz 2.4. 2020. Až na 25.7.2020 ÖBB app. Jen pro mně a syna 12.let. Bohužel nepředvídatelné okolnosti nás donutily k tomu, že jsem musel vzít sebou i toho nejmladšího (5) . Přes app to už nešlo Zkusím tel. Operátor na ÖBB velmi příjemný, vstřícný. Moji chabou němčinou se nedal odstrašit tak se nám povedlo dostat se do vozu 19 a kupé 61,62 A po telefonu mi prodal lehátkový lístek za 9€ pro mladšího. V té chvíli neuvěřitelný zážitek a euforie. Potom se cesta realizuje, a opět žádný problém. Jsem sice Čech, ale management… Číst vice »

Leden

V koronakrizi se 1) raději necestuje a 2) když už se musí, tak raději autem než jakýmkoli vlakem.

Ostravák

Já jsem jel několikrát vlakem, MHD i letadlem a necítil jsem se ohrožen

Martin Votava

…a pak kvůli jedné takové cestě autem někde zemře člověk. 🙁 Země je přeplněná a pro tolik producentů zplodin a plastů už tu není místo. Buď se k ní ihned začneme chovat maximálně ohleduplně nebo někdo musí z kola ven.

Greta

Když je v Německu karanténa a v Belgii Armageddon, tak je rozumné a ekonomické zrušit spojení s těmito zeměmi. Proč ponechali spoj do Berlína přes Česko a Polsko je mi záhadou.

Václav

Že by poptávka?