LOT_PRAGA_X-2021---WWW---III_728x90_new

Narozeniny: Deník Zdopravy.cz vydal první článek před rokem, dnes jich je 2400

Fanoušek dopravy, ilustrační foto. Autor: Zdopravy.cz/Jan ŠindelářFanoušek dopravy, ilustrační foto. Autor: Zdopravy.cz/Jan Šindelář

Deník Zdopravy.cz dnes slaví první narozeniny, když přesně před rokem vstoupil na mediální scénu článkem Zelení proti žlutým. FlixBus spouští

Zpět na článek
35 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Dan

Čtu Zdopravy.cz téměř od prvního dne. Články máte dobré, jsou tu přesně ty informace, kterým se jiní moc nevěnovali (nebo věnovali jen příležitostně a ne systematicky). Dostali jste všechny druhy informací z dopravy pod jednu střechu a diskuze pod články na vcelku přijatelnou úroveň. Líbí se mi i ten vcelku otevřený a férový přístup autorů článků k diskuzi, kterou si hlídají, příležitostně se zapojují a reagují na podněty k opravě překlepů a jiných chyb. Navíc autoři hrají čestně, chybu přiznají a komentář s upozorněním na opravu tam nechají, přestože občas sám komentátor si po opravě přeje smazání komentáře. Díky tomu… Číst vice »

Vašek

Reagujete pozdě, tak je pravděpodobné, že si to si už málokdo někdo přečte.

K tomu přispívání: To by sice mohlo být, ale rozhodně by je to v podmínkách ČR neuživilo a obávám se, že by to nemělo úspěch. Daleko více je podpoříte, pokud občas kliknete na nějakou zdejší reklamu…

Investigativní žurnalistika mi také trochu chybí, ale ta opravdu vyžaduje čas a zřejmě by museli najmout dalšího redaktora, aby neutrpělo pokrytí „běžných“ událostí. A takhle výdělečný ten projekt asi nikdy nebude, aby uživil tři lidi…

Dan

To přispívání jsem myslel navíc k reklamě, ne buď jedno nebo druhé.
Třeba si to někdo přečte, mají wordpress, tak snad dostanou upozornění.

Jan Sůra

Díky za zajímavé podněty, zachovejte nám přízeň.

Jaroslav Toman

Díky za Vaši práci, čtu Vás moc rád. Těším se z přehledné, moderní, ale zase ne „hype“ grafiky příjemné na dtp i mobilu, kvalitního výběru témat, jejich přiměřeného, stručného zpracování a v neposlední řadě i z pěkného, kultivovaného jazyka bez chyb. Myslím, že leckterý, i mnohem větší portál, se má od Vás co učit. Držím palec, máte ve mně trvalého příznivce!

Pavel

Díky za parádní dopravní web, ať se daří a ať to finančně vychází!

crazytrain

Gratulace, dobrá práce, jen tak dál. Do diskusí obvykle nepíšu, zde občas ano. Registrovat by se mi asi nechtělo 🙂

hoholu

Gratuluji!

Tomáš

Skvělá práce! Strašně rád vás čtu! 🙂

Vláďa

Duper.gratulace.jen tak dal! 🙂

Vašek

Také gratuluji a přeji mnoho úspěšných let. A hlavně ať se vám daří ekonomicky.

Jste jeden z mála webů, kde mám vypnutý blokovač reklam (a občas i na nějakou reklamu kliknu), tak si to prosím nepokažte nějakou agresivní flashovou (nejlépe ještě se zvukem) reklamou.

Co se týče diskuzí, vyhovuje mi jaká je teď a také se nechci nikde registrovat. Otázkou je, jestli její moderování už nezabírá moc času… Ale snad jsou tu kultivovaní diskutéři :-).

Josef Petrák

Flash, videa, celostránkové tapetování… asi bychom se na naši stránku nemohli sami ani dívat, takže o tom ani neuvažujeme. 🙂 Děkujeme za podporu!

babilon

Též se přidávám ke gratulaci a přeji, ať to funguje minimálně tak dobře jako doposud.

Lip

Taky Gratuluji a děkuji za články!!!

VS

Gratuluji a držím palce, ať se ekonomicky udržíte. 🙂

raddie

Gratuluju a jen tak dál!

coudy

gratulace a ať se i nadále daří…

Severák

máte tu drobnou chybu – odkaz na článek s koněspřežkou nejde prokliknout

Josef Petrák

Už to jde. Díky za upozornění.

Josef Kubeš

Gartuluji! Chodím sem rád… Návrhy na zlepšení: úplně předělat diskuzi. Buď využít Disgus a nebo udělat svůj systém, kde by byla povinná registrace a kdy by bylo upozornění na odpovědi v diskuzi… 🙂 Zkuste o tom popřemýšlet.

Josef Kubeš

Pardon, je to Disqus.

Josef Petrák

Zatím jsme laborovali s interními diskusemi pod WordPressem. To je asi na anketu, jaké diskuse by komu vyhovovaly. Nemáme jasnou preferenci. Díky za tip.

Martin Chovanec

Disqus byl jeden čas na webu Hospodářských novin a jako uživateli mi docela vyhovoval.

K.S.

Disquis sem raději netahejte, existuje spousta super webů které se bez té potvornosti s registrací obejdou, je to sice někdy náročné číst tam diskusi, ale zkušenosti z jiných webů jen ukazují že to odradí mnohdy právě ty, které odradit nechcete, zatímco ty které to odradit má to moc neodrazuje. Spíše naopak.

Když už registrace, tak to udělejte raději ve své vlastní režii.

VS

Dobrý den, mně osobně Disqus nevyhovuje (je třeba na aktualne.cz), např. že se při jakékoliv slabší konektivitě natahuje dlouho a pak, místo aby to konečně vše dotáhl, data zahodí a řekne mi, ať znovu nahraji stránku. Pokud zde začne být povinná registrace, s vysokou pravděpodobností se nezaregistruji a tedy nebudu přispívat. A občasným nesmyslným příspěvkům to stejně nezabrání, jak ukazují diskuse s tzv. povinnou registrací. Zato bych uvítal, jak už jsem kdysi psal, možnost nahlásit drobné chyby netýkající se tématu (překlepy, chybějící slova, špatné pády a tak podobně) mimo diskusi, aby tak zůstala určena pro samotné téma a nezabývala se… Číst vice »

K.S.

Souhlasím, registrace v zásadě nic neřeší a jsou kontraproduktivní, stejně tak různé diskusní systémy nejsou příliš optimalizovány a zbytečně žerou data.
Jinak na reportování chyb má wordpress možná utilitku.

Petr.R

jo je to tady vše na jednom místě a nejvíce se mně líbí diskuze, kde se diskutuje o RJ.

Jakub

Gratuluji a krásné narozeniny přeji! 😉 Děkuji Vám za vaši dosavadní skvělou práci a přeji Vám, ať vás tento projekt i nadále baví a naplňuje! Těším se na další zajímavé články! 😉

Pavel Šmídek

Gratuluji a pěkná práce a přeji hodně čtenářů.

mikiqex

Díky za ten rok a těším se na ty další! Do nich přeji hodně spokojených čtenářů a hlavně inzerentů 🙂

Tomáš

Gratuluji a do dalších let přeji hodně kvalitních článků a spokojených čtenářů!

Daniel Mach

Taky se připojuji ke gratulantům. Krátké věcné zprávy – ideální. Přeji další pracovní úspěchy a nám čtenářům pěkné počteníčko.

Tuzinho

Krásná práce, díky za Vás! 😉

Desper

Blahopřeji, něco takového české mediální scéně chybělo.

noerf

A jak si stojí portál ekonomicky? Už se blížíte letos k zisku nebo k nule?
Gratulace a mnoho úspěchů do dalších let.