cargo

Pandemie na vlastní kůži: Jak vypadá úprk Čechů z ciziny domů

Prázdné pláže na Srí LancePrázdné pláže na Srí Lance

Tisíce Čechů musely  v posledních dnech řešit nečekaně brzký návrat ze zahraničí. Co taková situace znamená? Přinášíme příběh Marka a

Zpět na článek
11 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Honza D.

Dámy a pánové, na celou Zem se šíří průser velikosti která tady nebyla minimálně 75 let. Nikdo neví kdo si nechtěně vytáhne černého Petra. Sám netuším jak se tento problém dotkne mé rodiny, i když nikdo z ní nepatří do ohrožené skupiny ať už cestovatelsky či profesně. Mnohým je neznámé slovo tolerance nebo pokora, ale bez toho to fakt nepůjde.Připadám si teď jako Limonádový Joe, ale opravdu Vás prosím – mějte v sobě kus lidské slušnosti, tolerance a pochopení pro druhé, na světě nejste jenom Vy. Také se mi nechce nosit roušku, ale chápu PROČ ji nosím. Dělejte něco pro… Číst vice »

Anonymus

Dokud to bude v jedne evropsle zemi jako ke italie francie spanelsko britanie nemecko rusko, tak se hranice stejne neotevrou.

Hezky česky

Ano jste jedničky a plivat na Německo, zavřít hranice, všechno jájovat na sebe, pomoc nikomu, hlavně, že jste ohlásili jako první zákaz vývozů komukoliv. A pouze historka okresního formátu, jasně, tak proč tam tak jednají dlouho, když vidí jak jede lavina nových případů, kterou odhalilo více testů, aha málo testů bylo, no jo no. Problém je v tom, že věříte PR jedné osoby, která to má jako reality show. Podle opatření, která se v Německu dějí jste pozadu, agresivní testing, ochranné věci, odhalování pravdy, vše tu bylo u vás nic. Burešovy PR tiskovky a bulvár seznamu, to je příliš málo… Číst vice »

Ota

Je to tak nějak pořád dokola v televizi, na netu, facebooky. Bylo tam kdesi báječně, nikdo moc virus neřešil jako pořád všichni tady, ALE přece jenom je v Česku ta lepší zdravotní péče……. A až všichni ty rádoby nedobrovolní navrátilci ten náš zdravotní systém dokonale vyždímou a nechají si opravit na pojišťovnu zuby a nevím co ještė, tak okamžitė po otevření hranic zase ihned frnknou ke svým opalovacím a selfi aktivitám. A do vyždímaného systému nevrátí nic.

Honza D.

Sorry Oto, ale domnívám se, že v tvých žilách koluje krev skupiny D… 🙁

Ota

moc nechápu, co s tím mají společného zuby 😀
A nic proti, pokud lidi budou chtít zase někam odjet, tak jen souhlasím. Turismus je potřeba podpořit, letecký dopravce taky, takže proč ne? 🙂

Katka

Ty letenky se nezdražily schválně na dvojnásobek, ale když se kupuje letenka krátce před odletem, tak je vždycky dražší. Cestující to porovnávají s akčními tarify, které si kupují déle před odletem a pak mají pocit, že jsou zdražené.

Koro

Byva to i naopak. Kdyz je letadlo poloprazdne byvaji za hubicku

Honza D.

Teď asi poloprázdné nebylo, když dostali letenky až na sobotní let bo páteční byl vyprodaný.

Anonymus

Ktera dpolecnost snizuje pred odletem cenu letenek? Neznam ani jednu.

Iceman

Možná nějaké chartery, které prodávají část kapacity večejnosti. Pravidelné linky běžných dopravců toto nedělají.