Na okraji Mladé Boleslavi bude tři měsíce kyvadlový provoz, oprava vyjde o 40 % levněji, než byl odhad

Silnice I/38 v úseku Kosmonosy - Debř. Foto: MB-net.czSilnice I/38 v úseku Kosmonosy - Debř. Foto: MB-net.cz

První část potrvá dva měsíce, omezí provoz z Debře ke křižovatce s ulicí Na Radouči. Místem denně projede přes 15 tisíc aut.

Zpět na článek
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Mvek

Já chápu, že nelze počítat se všemožnými cestami mezi regiony, ale ta „koordinace“ oprav mě letos dojímá. Např. z oblasti u České Lípy je možné do Prahy a okolí jet buď po D8 přes Roudnici, nebo po D10 přes M. L., nebo po silnici I/9 přes Mělník. Tak teď už bude omezené všechno (v Roudnici se dělá kus průtahu, a tak se nedá dostat na nájezd přímo, a I/9 má asi tři nebo čtyři kyvadlové úseky mezi Dubou a Mělníkem). Pak to vychází nejlépe přes Litoměřice… Navíc na té trase na M. L. jsou ještě rozkopané Zahrádky u České Lípy,… Číst vice »

Mvek

Osobně pak ještě jsem nadšený ze samé 70ky na I/38. Nevadí mi to snížení rychlosti, ale zrovna 70, protože to s jednolitrovou Fabií III nejde jet na 5ku, nebo motor vůbec netáhne a ničí se, takže to zvyšuje i spotřebu, emise a hluk.

Mvek

Ale chápu, že těch 70 je tam kvůli některým křižovatkám, aby byla větší šance se zařadit nebo sjet vlevo.

Mvek

Pardon, ještě jsem zapomněl na nové omezení na D8 u Úžic.

On:

A během stavby se najde předem očekávaný problém a stavba se prodlouží a prodraží.

Dachs

Ajaj, další moje obvyklá trasa, kudy to nepude (nebo značné riziko komplikací až velkého záseku). Furt ve střehu a improvizovat. Ale co naděláme, intenzity kamionové dopravy zrovna tady jsou nemalé, rozbité to je, o kus dál pěkně pocuchaný povrch kruháčů. Na borce se škodovkama, kteří po Průmyslové (kde je padesátka) a I/38 ve směru Bělá (kde jim mých 105 dle gps přijde jako důvod k lepení a vyblikávání) lítají jako smyslů zbavení, žalostný stav tamních silnic svádět nebudu 🙂

Jiří Kocurek

Uff, kolik že vozí na tom návěsu osobáků, deset? Krát 1,5 tuny a jsme na nějakých 15 tunách nákladu.
A o té sotpětce s GPS raději mlčte.

Petr

Něco mezi řádky? Kde tam je o návěsu osobáků?

lukas

Jezdil jsem tam cca 9 měsíců naštěstí do včerejška 😂, že by to bylo tak rozbité to teda ne.