LOT 3a leaderboard

LOT bude mezi Prahou a Ostravou létat déle, na Mošnov se v březnu vrátí Ryanair

Bombardier Dash 8 Q400 společnosti LOT v Ostravě při vzletu do Prahy. Foto: Radim Kobližka / LKMT SpottersBombardier Dash 8 Q400 společnosti LOT v Ostravě při vzletu do Prahy. Foto: Radim Kobližka / LKMT Spotters

LOT zruší v březnu čtvrteční spoje, nabídne čtyři lety týdně.

Zpět na článek
31 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
marseillan

13.1.2021 11,00 hod. z Ruzyně jsme letěli celkem 5 osob….. JÁ jedinný vystupoval v Mošnově…..ale zato na Ruzyni rvali mnoho pytlů do zav.prostoru…..

Tomas

Dneska … z Prahy letadlo zaplněné cca z poloviny (Dash 8-400). V Ostravě vystoupila cca polovina letadla .. kolik lidí nastupovalo netuším.

Dog

V OSR směr WAW dneska nastupovalo 19 pax

Rossec

Dobrý tip na výlet pro výletníky a rodiny s dětmi na jarní prázdniny, když se skoro nesmí na hory.

Mana

To je paráda! Docela by mě zajímala nějaká čísla z té vnitrostátní relace. Letěla jsem dvakrát a oba lety nastupovalo v Ostravě asi tak 25 lidí. To mi na současnou dobu připadalo pěkné. Možná je to díky nízkým cenám letenek (jednosměrná 1100, zpáteční 1500), ale podle počtů fotografů, co jsem viděla, bych řekla, že to hodně žije z nadšenců. Jsou z toho na youtube i zajímavá videa, dokonce i celý let z kokpitu https://www.youtube.com/watch?v=dXS23Nzy740 A jak hodně lidí říká, že je to pomalejší než vlakem, tak tady to někdo měřil https://www.youtube.com/watch?v=LGW1lFcfEDc Inaugurační let od Flyrosta tady myslím dávala i redakce,… Číst vice »

Mad_Majk

V listopadu, když jsem letěl PRG-OSR v Praze nastoupilo 25 lidí, v Ostravě nás vystoupilo 11 (netuším, kolik přistoupilo)

Dnes stejná trasa, v PRG nastoupilo 44 lidí, v OSR nás vystoupilo 16.

kakov

takže v porovnání s vlakem to letadlo nepřináší nic navíc (mluvíme o lince OSR-PRG), pokud není cíl na letišti nebo v jeho nejbližším okolí

Poudy

Taky jsem se v prosinci proletěl z Prahy do Ostravy. Je to docela fajn se proletět aspoň do Slezska, v březnu si to dám v opačném směru.

johny

Tož snad to nebylo kruté přistání do nivních křovin, když to Slezsko začíná až za Odrů 🙂

Pom

Jestli jsem to pochopil správně: „LOT ale provoz na lince zredukuje o jednu rotaci týdně, nově nebude létat ve čtvrtek… V březnu mají zmizet i dva přímé lety mezi Prahou a Varšavou..“, že bude LOT létat OSR-WAW 5x týdně a PRG-WAW 4x týdně, nebo se ta redukce týká i WAW, takže to bude 4:4?

Dog

A to vám řekla mluvčí LOTu? V rezervačním systému je OSR-WAW v březnu stále 5x týdně. Ve čtvrtek prostě nepokračuje do PRG. Je to i v souladu se smlouvou s MSK. Přesně jak píše Pom.
Navíc lety do PRG jsou naředěny už teď až do poloviny února.

Miras97

Nejásal bych předčasně, protože máchnutím proutku Covidu může být všechno pryč, každopádně, jsem rád, že to Mošnov nepoložil, pár let sotva přežíval a teďka se snad konečně blízká na lepší časy. Do budoucna by Ryan mohl navrátit linku do Begama a myslím, že i Alicante nebo Mallorca není úplně mimo hru alespoň na letní řád. Držím palce!

Jimbo Jones

Který léto? 2022 nebo 2023?

Pavel

I Vy optimisto jeden..:)

Radim

V Breznu uz nas nepusti nikam.

Poudy

Do března všichni chcípnem.

Jan

Možná i dřív!

Ambry

Pokud vše klapne – Londýn, Kyjev, Varšava, Praha – a letní chartery se rozjedou, tak bude provoz jako nikdy. A k tomu ještě cargo, lakovna, Jobair,… Paráda!!!

Martin

Jak málo některým stačí k radosti.

Peet

Prej tam bude mit RYR 5 letadel, bude konkurovat Wizzu z KTW

Pavel

No jo, to je hezký, ale co my v Brně??

MHD

A co my na sportovním letišti v Benešově u Prahy? 🙂

Pavel

🙂 Tam už taky něco lítá, ne?

spotter

To byly pouze diverty linky z DXB, protože byla v Budějcích mlha.

lvy

Co vy v Brně? Máte to nejlepší co můžete mít, můžete do Vídně, do Prahy, do Bratislavy a nebo do Ostravy, všude pohodový dojezd.

Petr

Ostrava jede! A to jste jim nevěřil…

vojta

Ostrava jede!

Honza

!!!

Ales

Ostravě to spíš ujelo.