cargo

Liberec zdraží od ledna jízdenky v MHD o pětinu

Autobus Solaris Urbino 18 v zastávce Zelené Údolí v Liberci. Foto: Jan Sůra / Zdopravy.czAutobus Solaris Urbino 18 v zastávce Zelené Údolí v Liberci. Foto: Jan Sůra / Zdopravy.cz

Ke zdražení dochází v Liberci po sedmi letech.

Zpět na článek
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Ondrys

Zdražení o 4 Kč po sedmi letech, kdy se za tu dobu zvedli mzdy i energie, mi přijde ok. Nevidím důvod to obhajovat současnou krizí.

Zdrasa

Jsem lehce neinformovaný, ale plánuje vláda nějaké kompenzace i pro dopravní podniky, nebo mají smůlu? Jestli jediným, kdo bude muset platit díru v jejich rozpočtech budou cestující, tak jsme na skvělé cestě nahnat ještě víc lidí do aut… Hlavně, že po nich furt chtějí, aby neomezovaly spoje…

Sitgestravel

Bohuzel nemaji tak silnou lobby jako soukromi zajezdovi dopravci. A obycejny clovek se vzdycky lepe vydoji nez neco sofistikovanejsiho. Kdo myslite ze odvede nejpoctiveji na danich nejvic? Obycejny zamestnanec. Ne nejaky businessman.

Jiří Kocurek

„Ne nejaky businessman.“

Pokud tím myslíte Babiše, tak máte samozřejmě pravdu. Pokud myslíte majitele Avastu, tak ten 1 302 380 622 Kč za rok.

Jiří Kocurek
pája

Tak výpadek příjmů by mělo kompenzovat vymáhání škody po těch, co poslali DPMLJ tam, kde je, tj. do problémů. Ještě, že už jsem plně přesedlal na individuální automobilovou dopravu.

Majkl

Celkově mi ten Libereckej kraj přijde co se týče hromadný dopravy nešťastnej.

Sitgestravel

Kdyby jenom mhd.