LOT 3a leaderboard

Křetínský vstupuje do prodeje jízdenek a vyhledávání spojů, koupil Bileto

Rozhraní vyhledávače spojení Bileto. Foto: BiletoRozhraní vyhledávače spojení Bileto. Foto: Bileto

Mediální dům Czech News Center, který vlastní tuzemští miliardáři Daniel Křetínský a Patrik Tkáč, koupil společnost Bileto provozující službu vyhledávání

Zpět na článek
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Milan

stránka bileto se mi ve webovém prohlížeči aktuálně ani nenačte (bílá stránka)

Karlovec

Není pravda, že u jiných vyhledávačů (např. právě IDOS) musíte znát přesný název zastávky – stačí také zadat jen název obce a spojení se najde, někde i umožní koupi jízdenky (kde to dopravce povoluje)

Josef Petrák

Pokud zadáte obec, zvolí vám to (náhodně) nějakou z hlavních zastávek. Případně Google Maps bude hledat z nějakého uměle určeného středu města.

Jan

IDOS i třeba spojení DPP umí zadávat adresy, zastávky z mapy, nebo GPS souřadnice. Navíc na mapě ukáže kudy spoj jede a kde v kolik zsatavuje, obvykle to neukazuje ty přímé vzdušné čáry jako je tady na obrázku a umí to i železnice v pohraničí.

Jan

Jo a mapy.cz to taky umí a pěkně ukazují.

Jiří

No ještě dřív než pro Arrivu prodávali jízdenky pro LEO Express. A tuším že i ČSAD K. Vary. Kdyby to bylo tak super, tak se jim na to LE nevykašle…

Josef Petrák

AKV (a další) neběželi na současné platformě, ale v původním prodejním systému bileto.cz. Ten se po pilotu ukončil. LE běží na vlastním systému, který celou dobu rozvíjel. Současný prodejní systém a současný vyhledávač mají s produktem z roku 2014 jen velmi málo společného.