dkv_obrazok

Kratší intervaly a lepší návaznost. V Kralupech se od prosince mění koncept MHD

Autobusy v Kralupech nad Vltavou. Foto: Aktron / Wikimedia CommonsAutobusy v Kralupech nad Vltavou. Foto: Aktron / Wikimedia Commons

Nové dopravního řešení má zlepšit koordinaci jednotlivých linek.

Odebírat
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Petr

A bohužel kvůli tomu končí jízda 620 do Zeměch na náves…. takže vopruz. Místo toho MHD, na nádraží Kralupy to pojede přes hřbitov, a tam jsou ty závory, kde se kolikrát čeká přes 5 minut, takže budou ujíždět vlaky, navíc pojede se 25 minut místo 12. Anebo chodit na 620 na křižovatku. Fakt neuvěřitelná změna, jsem naštvaný.

Petr

To by chtělo i v Berouně. Zejména v neděli jsou návaznosti mezi vlaky aautobusy nádraží zoufalé. Jde zejména na vlaky směrem k hranicím kraje a to samé i od nich.

Lukáš Chalupa

Chtělo by to přihodit i nějaké autobusy směrem Úžice, Odolena Voda. Poslední jede před 21hod…

Kubrt

Odolena Vodu (nebo jak je to správně píše) řeší 370, ale Úžice, i s jejich novým shoppingparkem, by to chtělo posílit.

kozel kozlovic

Poslední 372 na Úžice jede z Kralup 22:25 , 370 na Odolenou Vodu dokonce po 23 h

Kubrt

Jet z Kralup do Úžic 372 je dost vopruz, ale jede tam i večerní vlak 🙂

richmond

do úžic jezdí vlak a to spojení je z kralup mnohem rychlejší než autobus

Vlašimka

To nemáte aktuálnější fotku, než tu s Karosou B732? 😀

kockopes

Terminál tu máme nový více jak tři roky v provozu. Tohle je foceno vedle nádraží před tak deseti lety (?)

kockopes

ještě před integraci MHD