cargo

Kraje chtějí od státu na dva roky na silnice 8 miliard, žádají i pomoc pro regionální dopravu

Stav silnice II/268 mezi Mimoní a Kuřívody. Foto: Liberecký krajStav silnice II/268 mezi Mimoní a Kuřívody. Foto: Liberecký kraj

Kraje budou chtít od státu pro letošní a příští rok na opravy silnic druhé a třetí třídy dohromady osm miliard

Zpět na článek
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Zdravý sluch

To vyzera na masivně rusenie lokálek, už teraz je neskoro.

standa

https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=4pEo75iWSFA&feature=emb_logo vím že je to možná mimo téma ale přesto to jsem dám….

standa

už se u litomyšle probrali……. ale na zadní se staví kornice ale to už je marginální záležitost.

xyz

“ s úhradou ztrát, které vznikly ve veřejné autobusové a železniční dopravě postižené opatřeními proti šíření koronaviru. „Krajské rozpočty to zasáhne zásadním způsobem, někde se problém navíc týká i regionálních letišť a lodní dopravy. “ Proč by měl stát zasahovat do toho, že si nějaký kraj usmyslel podporovat regionální letiště? Sám stát by (pokud by o tom rozhodoval) tuto podporu třeba ani nechtěl. O. K., výpadek příjmů způsobený nevybíráním jízdného v linkových autobusech (či v případě neobsazených stanic i ve vlacích) je jasný, ale každý z krajů snad má rezervy pro horší časy. K jejich tvorbě měl let dost –… Číst vice »

Frantisek

Ty rezervy nemá ani stát, natož kraje. Rezervy má málokdo, vše se jede buď na doraz nebo rovnou na dluh…

Jiří Kocurek

A kdo má naspořeno, tak nevíš, kdy mu to nějaký levičák sebere. Některým by nenechali ani celou čistou mzdu, takový hokejista si vydělá 80 tisíc měsíčně a pak není na to a ono. Deset, víc by mu nenechali.

Vladimir

Vsichni co delali ve stavebnictvi, tak vi jak se stavby oj.bavaji. Kazdy vi ze standartem je polozeni nizsiho koberce nez je ve smlouve, nevkladani do kanalu zvysouvacich krouzku a jine tomu podobne vychytavky. Zajimalo by me kdy konecne zacne fungovat stavebni dozor, kdy se opravdu stavby budou reklamovat a to tak ze se nepodarene dilo vyfrezuje a zacne se delat znovu a spravne! Nizka kvalita vystavby = nizka zivotnost vozovky.