cargo

Konkurence na autobusové lince do Drážďan zhoustne, vstupuje na ní Leo Express

Autobus Leo Expressu. Autor: Leo ExpressAutobus Leo Expressu. Autor: Leo Express

Leo Express dnes spustil prodej jízdenek na novou autobusovou linku mezi Prahou a Drážďany. Autobusy vyjedou 27. dubna a budou

Leo Express dnes spustil prodej jízdenek na novou autobusovou linku mezi Prahou a Drážďany. Autobusy vyjedou 27. dubna a budou jezdit dvakrát denně v obou směrech, uvedla dnes firma v tiskové zprávě.

„Leo Express dále expanduje jako multimodální dopravce a spustí novou linku mezi Prahou a Drážďany, která je provázána s našimi vlaky a minibusovou dopravou. Za nákupy nebo na výlet do Drážďan s námi mohou naši zákazníci jet nejen z Prahy, ale pohodlně i z Pardubic či Košic,“ sdělil generální ředitel Leo Expressu Peter Köhler.

Autobus Leo Expressu nabídne na lince wifi, zásuvky nebo samoobslužný kávovar. Navíc bude disponovat osmi místy Business Class, kde je více místa pro nohy. Za sedadlo ve třídě Economy zaplatí cestující 299 korun, v Businessu je to o sto korun více.

Leo Express tak ještě zahustí konkurenci na lince, kde už jezdí celá řada dalších dopravců včetně FlixBusu, RegioJetu nebo Eurolines.

Tagy autobusy Drážďany LEO Express
7 komentářů