Autobusy Cestovní ruch Zprávy

Konkurence na autobusové lince do Drážďan zhoustne, vstupuje na ní Leo Express

Autobus Leo Expressu. Autor: Leo Express
Autobus Leo Expressu. Autor: Leo Express

Leo Express dnes spustil prodej jízdenek na novou autobusovou linku mezi Prahou a Drážďany. Autobusy vyjedou 27. dubna a budou jezdit dvakrát denně v obou směrech, uvedla dnes firma v tiskové zprávě.

„Leo Express dále expanduje jako multimodální dopravce a spustí novou linku mezi Prahou a Drážďany, která je provázána s našimi vlaky a minibusovou dopravou. Za nákupy nebo na výlet do Drážďan s námi mohou naši zákazníci jet nejen z Prahy, ale pohodlně i z Pardubic či Košic,“ sdělil generální ředitel Leo Expressu Peter Köhler.

Autobus Leo Expressu nabídne na lince wifi, zásuvky nebo samoobslužný kávovar. Navíc bude disponovat osmi místy Business Class, kde je více místa pro nohy. Za sedadlo ve třídě Economy zaplatí cestující 299 korun, v Businessu je to o sto korun více.

Leo Express tak ještě zahustí konkurenci na lince, kde už jezdí celá řada dalších dopravců včetně FlixBusu, RegioJetu nebo Eurolines.

nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Leoš Konečný
Host
Leoš Konečný

Ježíšmarjá co tam bude tento ztrátový rádobydopravce dělat? Dyť tam jezdí docela hustě Regiojet a pak ten zpatlaný Flix. To tam dvakrát denně fakt vytrhne 😀

Jirka
Host
Jirka

Autobusů tam jezdí plno, ale v UL nezastavuje žaden…

Johnny Gomez
Host
Johnny Gomez

Je expresni mezimestska linka…

David
Host
David

Dráhy mají včasnou za 233,-; kolik je cena autobusových konkurentů a jak dlouho trvá cesta bus/vlak? Docela mi to v článku chybí.

babilon
Host
babilon

Těch 233 Kč je na jediný vlak – v 6 ráno. Jinak za minimálně 362 Kč. Autobusy jezdí celodenně za ceny lehce pod 300 Kč.

Milan
Host
Milan

Kdo pak pojede s ČD za superakčních 491Kč nebo 1106Kč v jedničce? 😉

Franta Womáčka
Host
Franta Womáčka

Copak vlastně dneska dělá Leoš, snad nemá od fotříka manažerského zaracha.

Partneři