LOT 3a leaderboard

Konec nástupu jen předními dveřmi. Kladenská MHD zrušila omezení pro část cestujících

Iveco Urbanway v barvách ČSAD MHD Kladno. Foto: ČSAD MHD KladnoIveco Urbanway v barvách ČSAD MHD Kladno. Foto: ČSAD MHD Kladno

Velká část cestujících v městské hromadné dopravě v Kladně nemusí nastupovat od 1. srpna jen předními dveřmi. Společnost ČSAD MHD

Velká část cestujících v městské hromadné dopravě v Kladně nemusí nastupovat od 1. srpna jen předními dveřmi. Společnost ČSAD MHD Kladno patřící do skupiny Arrivy umožnila nástup prostředními a zadními dveřmi jen části cestujících, nikoliv všem.

Podle oznámení na stránkách ČSAD MHD Kladno se týká možnost nástupu jinými dveřmi linek 601, 602, 603, 604, 605, 606, 610, 611, 613, 614 a 616 na zastávkách v rámci Kladna, u linek 607, 609 a 612 pouze na spojích ve směru do Kladna. 

Nástupu všemi dveřmi mohou využít cestující s kartami Občanská, Důchodcovská a Žákovská, s platným jízdným nebo s platnými průkazy Pražské integrované dopravy. Nastupovat předními dveřmi budou muset ti, kteří se odbavují za jednotlivé jízdné placené z karty nebo cestující bez předem zakoupené jízdenky.

Český rozhlas upozornil, že v MHD kvůli novému systému nastupování chystají větší kontroly revizory.

Tagy ČSAD MHD Kladno nástup předními dveřmi
3 komentáře