Autobusy Doprava ve městě

Konec nástupu jen předními dveřmi. Kladenská MHD zrušila omezení pro část cestujících

Iveco Urbanway v barvách ČSAD MHD Kladno. Foto: ČSAD MHD Kladno
Iveco Urbanway v barvách ČSAD MHD Kladno. Foto: ČSAD MHD Kladno

Velká část cestujících v městské hromadné dopravě v Kladně nemusí nastupovat od 1. srpna jen předními dveřmi. Společnost ČSAD MHD Kladno patřící do skupiny Arrivy umožnila nástup prostředními a zadními dveřmi jen části cestujících, nikoliv všem.

Podle oznámení na stránkách ČSAD MHD Kladno se týká možnost nástupu jinými dveřmi linek 601, 602, 603, 604, 605, 606, 610, 611, 613, 614 a 616 na zastávkách v rámci Kladna, u linek 607, 609 a 612 pouze na spojích ve směru do Kladna. 

Nástupu všemi dveřmi mohou využít cestující s kartami Občanská, Důchodcovská a Žákovská, s platným jízdným nebo s platnými průkazy Pražské integrované dopravy. Nastupovat předními dveřmi budou muset ti, kteří se odbavují za jednotlivé jízdné placené z karty nebo cestující bez předem zakoupené jízdenky.

Český rozhlas upozornil, že v MHD kvůli novému systému nastupování chystají větší kontroly revizory.

3 komentáře

Klikni pro vložení komentáře

Diskuse pod články deníku Zdopravy.cz slouží pouze ke slušné výměně názorů. Prosíme diskutující, aby se vyvarovali vulgarismů a urážek jakéhokoliv druhu. Za obsah diskusí je zodpovědný vydavatel, který si proto vyhrazuje právo urážlivé, vulgární a jinak nevhodné příspěvky smazat bez dalšího upozornění. Děkujeme, že nemusíme mazat. Vaše redakce.

Newsletter

Partneři


Konference Doprava 2018

Výběr editora