Kladno čekají delší dopravní komplikace. Raeder&Falge nezvládá termíny u opravy mostu

Kladenský most na silnici II/118. Foto: KSÚSKladenský most na silnici II/118. Foto: KSÚS

Krajská správa už vyměřila firmě pokutu přes tři miliony korun.

10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
zdydy

takže se nic nezměnilo

Diesel

Kladno především už mělo mít dávno obchvat. Že Švermova by se nemuseli všichni plahocit přes centrum města. Ještě že aspoň z Rozdělova a Kročehlav je to k dálnici kousek. Dubí, Švermov, Ostrovec…… Tam to je pocuc kolikrát vyjet.

Peppak

ale to pořád neřeší situaci Švermova , Dubí a Ostrovce, potřebuje obchvat , který koncepčně zajistí ulevení provozu vnitřních komunikací – od Kralup , Brandýska, Pcher -nedostatečná kapacita ……….

Jiří Kocurek

Dorpavu od Kralup by to řešilo, kdyby se silnice přes Libochovičky ke II/101 uvedla do stavu umožňujícího použít Exit 9. Tohle má k použitelnosti daleko: https://mapy.cz/s/pasatudoma

Mira

Tohle bude hlavně obchvat Pritocna, Kladnu to moc nepomůže a naopak ublíží Dolanum a Hřebči

Paolo

Kladenská parodie na magistrát a řešení dopravy…show pokračuje

Peppak

tuto opravu realizuje kraj nikoliv magistrát!!! Takže váš komentář je ubohý, sice má mouchy, ale krajské opravy jsou o několik levlů horší, např. oprava silnice na Brandýdek , oprava opravené silnice na Dobrou…., díry v krajských silnicích a jejich odstranění až po tabulích že silnice patří kraji a probírání v TV……

Pepin

Pokud někdo věří, že pomohli cedule tak ne na světě něco jinak.

Milan Chalupa

Těch pár desítek tisíc slevy a sázka na nejlevnější firmu se tedy opět vyplatilo. Termín ve hvězdách a kvalita bude taky jedna radost.