Jančurův stín Aleš Ondrůj zakotvil v Čedoku. Stal se obchodním ředitelem

Aleš Ondrůj. Pramen: ČedokAleš Ondrůj. Pramen: Čedok

Čedok dnes ohlásil také nového člena představenstva. Stal se jím dosavadní ředitel IT Pavel Dvořák.

Aleš Ondrůj, který byl poslední dekádu mediální tváří skupiny Student Agency Radima Jančury, se stal obchodním ředitelem cestovní kanceláře Čedok. Odchod z firem Radima Jančury ohlásil Ondrůj už v první polovině ledna, nové působiště ale tajil. Personální akvizici nyní ohlásil Čedok.

„Po letech zaměstnání u dopravce RegioJet a Student Agency jsem se rozhodl směřovat své profesní kroky dál,“ uvedl už dříve Ondrůj. Ve Student Agency byl s krátkou přestávkou od roku 2010. V Čedoku bude jako obchodní ředitel řídit oddělení marketingu, produkt vlastní dopravy a domácího cestovního ruchu. Bude pod něj spadat také segment poznávacích zájezdů, služby pro korporátní a zahraniční klientelu v rámci příjezdového cestovního ruchu, kongresová turistika a tým delegátů.

Ondrůj má dlouholeté zkušenosti z obchodních a mediálních pozic. Před Student Agency působil v agentuře Ogilvy, v Českých drahách, krátce také podnikal v dopravě na polském trhu. U ČD například dohodl s Deutsche Bahn autobusovou linku Norimberk – Praha, pro Student Agency zase zajistil spolupráci s DB na lince Praha–Mnichov. Byl jedním z hlavních autorů projektu nočních vlaků RegioJetu do Chorvatska. V posledních měsících se podílel na rozšiřování aktivit RegioJetu v Rakousku a v dalších zemích. Patřil k nejbližším spolupracovníkům Radima Jančury.

Čedok dnes ohlásil také nového člena představenstva. Stal se jím dosavadní ředitel IT Pavel Dvořák, který v Čedoku působí osm let. Vystřídal Andreu Techmanovou, která po více než dvou letech odchází. Představenstvo je tříčlenné. Předsedou je Stanislav Zeman, členy Tomáš Kosař (finanční ředitel) a Pavel Dvořák.

Čedok patří od roku 2016 polské Itace.

Tagy Aleš Ondrůj Čedok RegioJet student agency
10 komentářů