LOT 3a leaderboard

Islandský lowcost WOW Air dál expanduje. Letenku z Indie do USA nabídne po 5 tisíc

WOW Air letos zařadí do flotily první A330neo, na snímku z dubna po vytažení z lakovny. Foto: AirbusWOW Air letos zařadí do flotily první A330neo, na snímku z dubna po vytažení z lakovny. Foto: Airbus

Islandská nízkonákladová společnost nabídne své dálkové lety poprvé i do Asie. Od prosince by měla začít létat z Reykjavíku do

Zpět na článek
11 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Jen tak

Vzdycky me pobavi fascinace novinaru temi cenami „od“ o které aktivne referuji, ale kterou ziska pet lidí z tisice, když letenku koupí rok předem a v destinaci budou minimalne tyden (k jejich cti nutno dodat, ze to vice ci méně naznaci, ci zmini).

u kvalitni novinarske práce bych ocekaval, ze si da novinar tu praci a podiva se (nebo si zjisti) jake jsou ceny „normalni“, ve „vyssich“ booking class. z toho si clovek udela skutecny obrazek o tom, nakolik jsou ty ceny konkurencni a o kolik nižší bude skutecna cenova hladina.

Lucy

Jáa si třeba udělal díky tomu obrázek o tobě, inženýre. Takhle je to se vším, u všech produktuů se inzeruje nejnižší možná cena, a to že jich je pomálu je přeci úplně irelevantní. Prostě na to mta cena začíná, je nízka, je a o tom ten článek je. Navíc zmiňuje, že jich bude málo. O booking class si piš do deníčku.

Jen tak

JS: uznavam, to je velmi tezka otázka .. s ještě tezsi odpovedi. ale více příkladů ceny by určitě neuškodilo. třeba v případě WOW airu ceny nejen „WOW basic“, ale i třeba „WOW Plus“, coz je normalni economy s aspoň baglem atd.

O tom by to mělo byt, ne jen jednoduse opsat „nejnizsi cenu“, podle které si clovek ani nemůže udelat srovnání s konkurencí, neb napr při zbeznem pohledu do jejich systemu na cervenec/srpen pro linky USA / Evropa tam clovek najde ne ceny kolem 99 OW, ale 250 – 350 OW, cili poněkud … jiné 🙂

Jen tak

JS: jojo, proto tam ty aerolinky tu cenu od davaji, aby novinari (a davy) mohli zasnout nad tim, jak jsou levni, a proto by clovek od specializovaného portalu cekal i trosku vetsi informacni davku, nez vicemene obslehlou tiskovou zpravu. o tom, ze lide si dovedou cenu letenek srovnat sami … rad bych souhlasil, ale mam obavu, ze lide jsou prave zblbli onemi cenami od … mají v hlave diky tomu zafixovano, jak jsou LC dopravci levni, a „classics“ drazi … spousta lidi, kteří kupuji letenky, vůbec nechape, ze se ceny letenek v case meni, nechapou principy jakymi k tem zmenam… Číst vice »

Jen tak

Ta data sama o sobe samozrejme nemaji zadnou relevanci, ale pokud se uvedou ve spravnem kontextu, budou velmi relevantni . Ono staci když by autor uvedl „novou uzasnou“ cenu v několik danych dat a ve stejná data uvedl i ceny konkurence.

Zasazenim do určitého kontextu získají ta data vcelku solidni relevanci.

Jen tak

To byste se divil, jak rychle reaguje konkurence.

Lucy

Dle mého odborného názoru je za těmi levnějšími letenkami z Indie do USA jasná věc. Trump chce v USA více call center.