cargo

Herec, strojvedoucí, autobusák nebo vrchní z jídelního vozu. Deník Zdopravy.cz přinese rozhovory se zajímavými lidmi

Lokomotiva 310.0134 v prosinci 2012 ve stanici Karlov pod Ještědem. Foto: Jan SůraLokomotiva 310.0134 v prosinci 2012 ve stanici Karlov pod Ještědem. Foto: Jan Sůra

Podobně jako v minulých letech utlumí deník Zdopravy.cz v posledních dnech roku svou činnost na nezbytné zpravodajské minimum. Čtenářům už

Zpět na článek
30 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Vladimír D.

Vše nejlepší do nového roku redaktorům, přispěvatelům, sympatizantům a čtenářům.
https://img1.obrazkyanimace.com/oa/006/060.gif
Pokračujte !!!

J.L.

Redaktorům i všem čtenářům tohoto webu přeji klidné svátky a vše nejlepší do nového roku, hlavně zdraví a aspoň trochu osobní pohody.

Všechny pisatele diskusních příspěvků pak prosím, aby si zopakovali základy české gramatiky a řídili se podle ní. Zabrání tím, aby čtenáři byli nuceni provádět větný rozbor komentářů s cílem dospět k tomu, co vlastně chtěl autor vyjádřit. Děkuji.

Hezky česky

Vše nej k vánočním svátkům a nej do dalšího roku!

Vánoce

Výlučně k tomu Youtube videu, pragmaticky: 1. Když točí video jeho stylem a za jízdy, je to v souladu s dopravním řádem drah? Je soustředění na vedení vlaku dostatečné? 2. Videa, některá, jsou natáčena v pracovní době. Je to v souladu s náplní práce strojvedoucího ČD Cargo? 3. Pokud je Youtube též zdrojem vedlejších příjmů a videa jsou pořizována v pracovní době, je to zaměstnavatelem umožněno v souladu se ZP? Právně velmi zajímavé, vedlejší výdělečná činnost prováděná v čase vyhrazeném HPP. 4. Je to hezké, ale lidi, není to hra. Tu restartujete, lidské životy ne. Tak až se zase budete… Číst vice »

Jiří 2

Společnosti ČD Cargo jeho aktivity evidentně nevadí, když je tolerují (přestože jeho totožnost je známá) a naopak na jejich oficiálním Facebooku byla i pozvánka na akci s možností setkání s ním a jeho autogramiádou. Není divu, je to pro ně náborová kampaň pro mladé a zadarmo!

Honza D.

Pánové Šindeláři, Sůro a další jenž stojíte za tímto webem – díky, vše nejlepší do dalšího roku a vydržte.
Honza

J.L.

Skloňování „jenž“: https://www.pravopisne.cz/2012/02/pravidla-tabulka-sklonovani-zajmena-jenz/ Jinak doporučuji „kteří“.
K přáním se samozřejmě připojuji.

pozorovatel

Třeba myslel jen webmastera, a ten je snad jen (nejmenovaný) jeden …

Franz

Pánové, velké díky za vaši práci. Přeji klidné, pohodové vánoce a mnoho štěstí a úspěchů v novém roce. Ať se daří !

Honza

Krasnou Chanuku a hezke vanoce preji vynikajicimu vasem serveru!!! P.S. Na rozhovory se moc a moc tesim 😉 Jeste by to ale chtelo sehnat nejakeho sifaka a treba pilota vrtulniku IZS, to by byla teprve parada. V kazdym pripade dekujeme za rozhovory a hlavne at nejsou kratke !!!

Honza

Omlouvam se, nevsiml jsem si pana kapitana, takze sifaka skrtam.

Honza

Dekuji, precetl jsem jednim dechem 😉

JiVe

Hezké Vánoce redakci a všem čtenářům. JV P.S. otázka na redakci… kolik vyšlo letos článků?

Zabakovec

Hlavně že tu nebude KoKoťár CZ 🙂

Jiří 2

Osobně bych raději Kopťára, ale to je subjektivní pocit. Je pravdou, že od doby co opustil sociální sítě, se po něm pomyslně slehla zem. Ale to byl evidentně jeho cíl…

martin1

Pánové, díky za vaši práci. Užijte si v klidu Vánoce a v novém roce se budeme těšit na další dopravní zpravodajství. 🙂

Vašek

Rovněž Vám přeji klidné a šťastné Vánoce a do nového vykročení správnou nohou. Ať vám i v roce 2020 rostou čtenáři stejným tempem :-).
PS: A všichni klikněte na nějakou tu reklamu ať mají bohatého Ježíška :-D.

NPE

S tím klikáním opatrně, algoritmus Googlu to může vyhodnotit jako žebrání o prokliky a mohlo by být po Ježíškovi 😀

František

Vážení, přeji Vám krásné Vánoce. I když s některými Vašimi názory nesouhlasím, pořád jste pro mě nejlepším zdrojem informací ze všech druhů dopravy. Díky za novinky, které přinášíte

Vánoce

Krásné Vánoce všem přejí chobotnice 🙂

Ps: to nešlo sehnat strojvedoucího co má opravdu co říct, to musí být směšný youtuber s praxí max dvou let, trénovaný na trainsimulátoru. Asi nešlo …

SaulGoodman

Ten „směšný YouTuber“ sice asi nemůže nabídnout tolik zkušeností nebo zážitků jako někdo s 30 lety praxe, ale zase může nabídnout pohled na to zaměstnání z jiné perspektivy. Tenhle web nečtou jen lidé, co celý život pracují na železnici, stejně jako jejich příbuzenstvo. Já si třeba rád občas nějaké jeho video pustím a dozvím se něco o tom, jak vlastně vypadá práce strojvedoucího. Nevím, co vám přesně vadí, ale já jako laik například ocením i nějaké pro vás možná banální informace o lokomotivě, protože o tom zkrátka nic nevím, ale zajímá mě to. Samozřejmě nevím, co bude obsahem rozhovoru, ale… Číst vice »

Vašek

Naopak, to může být neotřelý pohled, než starých pardalů zatížených minulostí…

martin1

V pohodě. Myslím si, že to bude právě nějaký ten starý pardál, jehož ješitnost a ego jsou větší než on sám. 😉

Vánoce

Tak než budete soudit Vy, skutečně si prohlédněte ta videa na YouTubu , jeho kanál a pak se teprve můžete pokusit rozhodnout, zda je to pohled strojvedoucího – profesionála, nebo Šotouše :).
Web, ten zdejší, má sloužit jako informační, tak pro jednou bude o svátcích místo okurkové sezony zábava a sranda.

Škoda jen, že není zájem o realitu profese, ale o Šotofanský pohled.
Chápu, nebyla by čtenost, realita netáhne.

O.K.

Chcete tu bolístku pofoukat?

Martin K.

Je Štědrý den, co se nad to povznést a naopak tomu člověku dát šanci? Jelikož nejsem na žádné sociální síti, neznám jej, tak se těším co si přečtu. Přeji pěkné Vánoce všem

Fandík

Přeji Všem do redakce krásné prožití Vánočních svátků plné pohody 🙂

Dalibor

Pánové, přeji klidné svátky a hodně štěstí do nováho roku. Děkuji za váš dopravácký deník, obrovsku radost jste mi udělali vydáním jízdního řádu. Do dalšího roku Vám přeji hodně úspěchů.

PetrB

Jan Sůra a Jan Šindelář:
Vám také šťastné a veselé Vánoce a hodně úspěchů, zdraví a štěstí do roku 2020 😉