Frýdek-Místek zrušil parkoviště pro kamiony pod estakádou v centru města, ty se přesunuly o pár metrů vedle

Původní odstavná plocha pod estakádou v centru Frýdku-Místku. Foto: Zdopravy.cz / Vojtěch OčadlýPůvodní odstavná plocha pod estakádou v centru Frýdku-Místku. Foto: Zdopravy.cz / Vojtěch Očadlý

Na dotaz deníku Zdopravy.cz, jak hodlá město situaci řešit, tisková mluvčí Frýdku-Místku neodpověděla.

Zpět na článek
Odebírat
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel

Stalo se přesně to co jsem čekal.
Takhle měli všechny kamiony na jednom místě, které bylo relativně hlídané a bezpečné. Teď se rozlezly městě.
Pod mostem bylo to parkoviště využívané z 99 procent místními řidiči kamionů, kteří večer přijeli, šli domů a ráno zase odjeli. Sám jsem tam parkoval přez 10 let.
By mne zajímalo ze kterého sídliště tam budou parkovat osobáky, když tam v těsné blízkosti v podstatě žádné sídliště není.

Jiří Kocurek

Představa je zřejmě takové, že se z Frýdku do Místku bude mouka vozit vlakem do pekárny na Malém náměstí. Protože benefity ze silniční dopravy neexistují… jsou ignorovány a popírány. Rodící matka si má počkat na vlak.

Jirka

Hlavne jsou na te ulici i parkovaci mista pro osobni automobily a kdyz je to tam ted zasekane kamionama, tak se tam hodne spatne najizdi a vyjizdi z parkovacich mist, pokud tam chcete zaparkovat cimkoliv jinym nez smartem nebo citigo. Navic se mezitim vsude motaji lidi. Pod estakadou kamiony tak moc rozhodne neprekazely …

Jméno.m

A kde že najdu to vaše blízké sídliště? Protože ani z jedné strany není rozhodně blízko.

Jirka

To asi nepatrilo mi, ja o sidlistich narozdil od clanku nic nepsal, neb tam zadne blizke sidliste neni 🙂 Ja psal o tom, ze kdyz prijedu autem k nadrazi ze strany autobusaku, tak se tam ted strasne spatne zajizdi na parkovaci mista bo tam stoji kamiony.