FlixBus zavádí linky do Puly a Benátek, mezi zastávky přidá Příbram

FlixBus, ilustrační foto. Autor: Zdopravy.cz/Jan SůraFlixBus, ilustrační foto. Autor: Zdopravy.cz/Jan Sůra

Tuzemská odnož společnosti FlixBus rozšíří během května síť svých sezonních spojů do letovisek na jihu Evropy. Od poloviny měsíce začala

18 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Ic540
Souprava

Pro cestu do Kopru časově podobné jako vlak, ale s 0 přestupy. Navíc vás to, narozdíl od vlaku, dopraví až do dovolenkové Portorože, ne jen do přístavu. Pro toho, kdo nemá či nemůže autem, jasná volba. Ač fanoušci železnic se nás před pár dny pokoušeli přesvědčit, že vlak s 4 nebo klika přestupy je připlacení za pohodlí a socka je auto.

Hanzi

Souhlas kolego. Já jezdím každý rok do Španělska dolů pod Valencii, jednou jsem to zkusil udělat na jeden zátah, jen s pár přestávkama ale to byla pěkná blbost. Teď jezdím, u Lyonu si vezmu vždy nějaký Ibis nebo BB motel a je to úplně super. Hlavně je člověk pánem svého času a do auta si naloží co chce, kolik chce a kde chce.

Souprava

Já ve Španělsku byl nejdál zatím jen Barcelona letecky, odřídit to do něj mi přišlo hardcore (nejsem zvyklí jet takovou dálku) a navíc v té době jsme ještě neměli nové prostornější auto a děti. Ale tam jsme si půjčili auto a projeli i okolní krajinu, protože jsme se po pár dnech v Barceloně přesunuli na týden do hor (Vielha). Kdyby tak z českých dálnic byl výhled jako ze španělských… 🙂 Šotoušky bych potěšil, že po samotné Barceloně jsme se pohybovali metrem (i sbahnem) a od něj k pláži jsme dokonce chodili pěšky,tam se fakt autem nevyplácelo, v Barceloně je šílený… Číst vice »

Zdenek

S tou firmou maximálně do hrobu jak jezdí to nenije normalni.

Filip

Nějak to nechápu proč jet x hodin v buse, když zpáteční letenka je od šesti stovek do Benátek

Desper

Prosím letenku Písek-Umag 😀

Filip

Zkus si to přečíst ještě jednou, řikám do Benátek

petr766

To je možná pravda, ale kolik cestujících takto pojede? 1 týdně?

Ondra

Kolik takových letů je v týdnu za tuto cenu reálně použitelných? Last minute nabídky s odletem za dvě hodiny jsou bezpředmětné.

LiborV

Také podobně jako vy nechápu lidi, kteří se létat bojí a cestují vždy pouze po souši. Několik takových znám. Právě ti jsou pravděpodobně potenciálními zákazníky nové linky Praha – Benátky.

Ajemgut

,,Noční spoje mají tu výhodu, že za dvě noci cesty ušetříte za ubytování a ráno se probouzíte v cílové destinaci,,

Totálně rozlámaní!

Kajman

Ano, tato věta paní tiskové mluvčí je kandidátem na šplecht roku.

Ondra

Přijďte někdy okolo půl 6 ráno na Florenc a můžete si udělat průzkum u těch co se vrací

LiborV

Noční spoje mám rád při návratu domů ze zahraničí. Jeden den jsem ještě celý den na dovolené/ výletě, jedu přes noc, ráno jsem v Praze. A mám den k dobru na to si doma odpočinout během toho co doma pracuje pračka a další přístroje. Ve směru z ČR pryč to zas tak příjemné není.

Ondřej

Noční cesta Praha – Hamburg, cena skoro 0. Největší cestovatelský omyl co jsem dosud udělal. Absolutní horor. Autobus má v Berlíně v noci asi 10 zastávek. Řidiči dvě plešky, které si kolem 3 ráno začali pouštět skupinu Ortel – do repráků v buse (mám video). A když si tam pak šel někdo stěžovat, tak ještě pustili na plné koule klimatizaci. USB nefunkční (vylámané), internet nic. Zboží k prodeji nic. Kvůli nehodě na dálnici zpozdění cca 2 hodiny. S odpovědí na stížnost se nikdo neobtěžoval.

Souprava

Ono je zakázané poslouchat Ortel?

Jan Sůra

Myslím, že jde hlavně o ten problém, že se ve tři ráno začne pouštět hudba do reproduktorů.