DPP odhalil, proč vyřadil z miliardové zakázky Iveco. Kvůli zobrazovači, který dříve nevadil

Autobus DPP na Letišti Václava Havla. Foto: Jan SůraAutobus DPP na Letišti Václava Havla. Foto: Jan Sůra

Dopravní podnik hlavního města Prahy prolomil mlčení o tom, proč vyřadil z tendru za 1,5 miliardy korun na nákup 300

Zpět na článek
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
vs

Kto je napojený na DPP? Komu potečú prašule na Kajmany?

Giorgino

Dpp vyřadil Iveco a místo toho nakoupí autobusy Sor:-). Diky dobrým lobistům společnosti Sor, bude celá tato země vrácena na úroveň 70 let, kam tyto autobusy patři. Poddimenzovaně motory, nápravy, brzdy, praskající rámy, nevhodné pneumatiky, totálně tragická ergonomie pro řidiče, špatné řešení místa pro cestující, při plném autobuse velký problém, aby zůstalo neodmlžené alespoň přední sklo protože v Soru do teď nepochopili, že ventilátory na střeše maji z vozu vzduch odsávat a ne hnát dovnitř. Na Kladně provozují vozy Sor 10, 5 na cng s automatem. Tento autobus sám nečekaně vyřadí v křižovatce a řidič musí zastavit, manuálně vyřadit ,… Číst vice »

cestující

Nám v Liberci jezdí TEDOM, SOR i IVECO. Můžu to hodnotit jenom jako cestující, ale TEDOM děs, SOR běs a IVECO mi přijde, že má divné brzdy, buď to nebrzdí, nebo brzdí tak, že se půlka autobusu přemísťuje na druhou stranu busu.

petr.r

Kdyby ty autobusy objednávali u prodejců, tak prodejci už vědí jaké mají namontovat. Někdy se to děje tak, že fa co to dělá, tak ty panely vyměnila a dala jinde, ale kolik vozů má praha objednaných tak to by asi nešlo.