Dokument: Transparency Int. píše na ÚOHS o možném střetu zájmů ve velkých autobusových zakázkách

Nové autobusy Iveco Crossway pro Busline. Foto: Jan SůraNové autobusy Iveco Crossway pro Busline. Foto: Jan Sůra

Protikorupční organizace Transparency International upozorňuje Úřad pro ochranu hospodářské soutěže a jeho předsedu na možný střet zájmů ve velkých autobusových

Zpět na článek
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Přemek

TI pracuje selektivně v zájmu těch, kteří ji z USA řídí. V tomto materiálu, který obsahuje pouze známé informace (pro mne nic nového), ční jediná zmínka o politické vazbě (KSČM). Přitom další osoby v materiálu zmíněné jsou také politicky definovatelní. O nestrannosti TI si rozhodně nelze dělat iluze. Že je BusLine holding firma působící na hraně a pravděpodobně i za hranou zákona, o tom nelze pochybovat. O tom, že jsou advokáti, kteří mají mnohem blíže k mafiím než ke spravedlnosti, o tom také nelze pochybovat. Takže milý pane Ondračko, šup s tím na PČR jako podnět k žalobě, uvidíte, co… Číst vice »

Placebo

To je od TS.taková slatanina, že fakt nevím co si o tom myslet. Pokud mají podezření na porušení zákona tak proč to píšou na UHOS a nejdou s tím na PČR. ? Jako ,že UHOS pracuje dost nestandardně o tom žádná , ale to co vyplodilii v TS, no nevím nevím.