LOT 3a leaderboard

Do Prahy se vrací přímé spojení s Egyptem, Air Cairo bude létat jednou týdně

Airbus A320 společnosti Air Cairo. Foto: Pieter van Marion from Netherlands / CC BY-SAAirbus A320 společnosti Air Cairo. Foto: Pieter van Marion from Netherlands / CC BY-SA

Po více než půl roce poletí první letadlo s českými turisty do Egypta. Největší cestovky zatím s prodejem váhají.

Zpět na článek
18 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Dorota

Raději podpořím domácí hoteliéry než tu muslimskou sebranku. Co je krásného na tom, celý den se válet v uzavřeném hotelovém resortu.

Dorota

Vy mínusáři vy už jste z těch kebabů naprosto zdegenerovaní.

JIŘÍ

A co Brno??

Filip Hrdina

To není pravda že největší CK váhají a že plánují lety od března , já mám zakoupený Egypt od srpna 2020 s odletem v únoru 2021 od Exim Tours .( Proletěl jsem půl světa a jsem zdravý a v pořádku , chaos dělají jen ti co dřepů doma a letadlo , palmy,moře ,,,vidí pouze v tv a celý život mají h…😉)

JIŘÍ

Jj, v Egyptě je krásně. Že bych taky se ženou vyrazil? Jenže já bych rád z Brna..

Apex

Zkuste z Bratislavy, mělo by se začít létat někdy od poloviny měsíce listopadu.

JIŘÍ

Dík za info.

Jirka

Cestovní kanceláře vás pošlou na dovolenou i do pekla, a to ze dvou důvodů: jednak nebudou nikdy zajišťovat léčbu těch co se nakazí a budou mít třeba těžší průběh, to přenechají přetíženým nemocnicím, a hlavně nikdy nebudou tuto léčbu platit, to zase s láskou nechají na VZP.

Viki

Kolikrát si lidi z dovolených přivezou horší nemoci než je čínská chřipka.
Je na každém kam se dobrovolně vydá na dovolenou.

Jan

Rád bych věděl jaké horší nemoci jsou, které se tak snadno a rychle rozšíří jako COVID. Sice souhlasím, že každý si má létat kam chce a je za to sám zodpovědný, na druhou stranu je třeba přiznat že právě díky letecké dopravě se ten virus rozšířil do všech zemí světa tak rychle. Rozumným kompromisem by bylo povinné testování před odletem (tedy tam i zpět), v ceně zájezdu.

RHood

Pro porovnání chřipka (hlavní důvod úmrtí) a počet úmrtí od roku 2014 v ČR. 2014 – 5, 2015 – 24, 2016 – 35, 2017 – 14, 2018 – 159, 2019 – 191, 2020 – 58. Vždy za chřipkové období a k březnu, poslední dva roky k dubnu. Takže na vaší otázku odpovídám, třeba chřipka.

Jirka B

1995 – 6000 …

Janina

6000 a podobná čísla pro oběti chřipky v ČR jsou pouze odhady ex post a to ze zvýšené celkové smrtnosti v zimě oproti průběhům z jiných let. Schová se v tom úplně všechno, virové i bakteriální infekce dýchacích cest, tuberkulóza, oběti nehod na náledí, umrznutí bezdomovců a dalších x příčin smrti v době chřipkové sezóny (druhá půlka zimy).

Karlod

Tojo ale nesmíte u toho nakazit ostatní. Pokud nebude nikdo hrdina bez roušky a bude cestovat všude po světě tak nas zavřou a budeme se divit.

Supidio

Takže co ? Zavřeme se všicni nadobro doma a budeme čumět na Ulici a Ordinaci ? 😀 Nebo co navrhujete ?

JIŘÍ

Nestrašte. Proč zrovna Ulice s Ordinací?😁 Brr..jsem se teď úplně oklepal..

Tom0123

Doporučiji nevycházet z bytu. Nic nechytnete a konečně budete šťastný…

Jiří Kocurek

Třeba na lyže. Místo aby léčbu zloměné nohy platila cestovka, tak ne, musí to zaplatit VZP. A z cestovního připojištění se to rozhodně neplatí.