Dny NATO pohledem provozního šéfa ostravského letiště. Řešíme stovky letů navíc, říká

Airbus A400M Luftwaffe na Dnech NATO v Ostravě. Foto: Zdopravy.cz / Vojtěch OčadlýAirbus A400M Luftwaffe na Dnech NATO v Ostravě. Foto: Zdopravy.cz / Vojtěch Očadlý

Ostravské letiště zůstává během Dnů NATO v provozu, cestující odlétající v průběhu akce musejí vyrazit dříve.

9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
graylag

Rok co rok pořadatelé říkají nejeďte autem pokud to není nezbytné a vezměte si dostatek pití. Rok co rok jsou diskuze plné lidí co si stěžují na kolony a na fronty u stánků s pitím. Co k tomu dodat?

Mimochodem kolony hrozně zdržuje když někdo teprve po zastavení u brigádnice začne hledat peněženku, načež vytáhne tisícovku a brigádnice musí hledat drobné na vrácení. Kdyby každý rovnou z okýnka podal přesně 350 v hotovosti, tak to bude krásně odsýpat. Ale co s tím chcete dělat?

Adrian

Nevím kudy jste jel, já se dostal do kolony kolem 8 ráno při příjezdu od Skotnice a parkoval jsem v 8:55

Permonik

Podle času asi jel od sjezdu z dálnice….

jal

Ten, kdo čekal, že v takovém počasí nepřijede téměř nikdo a zaparkovat se bude dát bez kolony za pár minut, by měl vážně zauvažovat o návštěvě příslušného zařízení.

Fresh Z

Jsem moc rád, že Dny NATO neovlivní pravidelnou dopravu na letišti. To patnáctihodinové zpoždění čtvrtečního večerního letu z Varšavy s dvacetiminutovým kroužením nad Moravou před přistáním mělo asi jinou příčinu…

jal

V pátek řádný problém s dosedáním nebyl, i když možné problémy byly hlášeny.

Dog

Na FR je u úterního i čtvrtečního večerního letu do OSR napsáno cancelled. Fakt to přistálo ?

MPE

V utery/stredu a ctvrtek/patek byly zruseny lety LOT 503/504 (=pozde vecer z WAW, overnight v OSR a brzo rano zpatky do WAW). To ale urcite nesouvisi se Dny NATO… Lety LOT 501/502 (odpoledni rotace) zruseny nebyly. V patek mela linka jine cislo nez obvykle (LOT 1501/1502), z WAW mela cca 40 minut zpozdeni oproti normalu a u OSR pred pristanim 3x vykrouzila holding pattern (coz by mohlo odpovidat tem zminovanym 20 minutam). Tam bych spojitost s nejakym nacvikem nebo priletem na NATO Days asi videl…Tim padem samozrejme i zpatecni leg mel asi hodku oproti beznemu stavu, ale nic dramatickeho. Vcera… Číst vice »