LOT 3a leaderboard

Další zpoždění pro silnici I/68. Firma nechce stavět, povolení napadli majitelé domu

Vizualizace silnice I/68 Třanovice - Nebory. Foto: ŘSDVizualizace silnice I/68 Třanovice - Nebory. Foto: ŘSD

Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) dostalo další ránu s plány na stavbu nové silnice I/68 mezi Třanovicemi a Nebory. Vítěz

Zpět na článek
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Johnny Gomezz

Tenhle projekt je hrozna prasarna daym a panove….
Tam se mela postavit klasicka ctyrlistkova dalnicni křižovatka – protože další ctyrproudovka od Havirova se bude stejne blbe – napojovat na tutež dálnici – akorát z druhé strany….
Ale takhle se postaví dlouuuuuhé nadjezdy a spotrebuje se o mnoho víc betonu…
Velká gratulace stavebnikum

Pavel

Místo toho, abyste byl rád, že se tady plánuje (plánovalo) do budoucna, tak byste to zazdil nějakým čtyřlístkem, který by zde navíc byl úplně nesmyslný. Jedna z trapností české výstavby silnic/dálnic je to, že se naprosto přestalo stavět s výhledem do budoucna. Všechno se tak plánuje na hranici kapacity, bez možnosti rozšíření nebo dostavby. K tomu samotná výstavba je odkládána o roky. Takže teď se s velkou slávou rozšiřuje D11 na 3 pruhy, jenže až se to opravdu dostaví (včetně souvisejícího jako rozšíření D0 na ČM), tak se zjistí, že už je takhle kapacita taky vyčerpaná. Místo toho, aby se… Číst vice »

Martin

D11 je trochu prasarna u Pocernic, byla planovana totiz az na k magistrale v centru s napojenim u Masarykova nadrazi, proto se zarizla do klidne zastavby na okraji Pocernic z jihu, coz z ni dela torzo vedouci nikam, tedy primo do sidliste a kde to vsichni z chlumecke radeji strihnou pres pocernice nachodskou po stare silnici, nebo ze severovychodu z obci strihnou rovnou do Pocernic a po stare az do Jiren na najezd… Nejhorsim spojenim je tak propojeni D10 a D11, ktere cele Pocernice objizdeji, ackoliv za Prahou jsou obe dalnice cca 3km od sebe, kde D10 je za prumyslovou… Číst vice »

Johnny Gomezz

Pavel:
Tezko rict jestli je to totalni neznalost nebo natvrdlost…
Ale je kravina stavet jednostranne ctyrpruhove napojeni na dalnici smerem na Trinec a Slovensko/Polsko z jedne strany dalnice a cca o 1 km vedle z druhé strany dalnice napojovat další plánovanou ctyrpruhocou komunikaci od Havirova – to je proste prasarna na N-tou a spoooousta NAPROSTO ZBYTECNE A NEEFEKTIVNE prostaveneho betonu…