dpp

Další zdravotnický materiál má létat z Číny do Ostravy

Boeing 767 společnosti Uzbekistan Airways. Foto: Letiště OstravaBoeing 767 společnosti Uzbekistan Airways. Foto: Letiště Ostrava

Společnost EGT Express chce od příštího týdne spustit dodávky leteckého materiálu z čínského Urumči do Ostravy. Chce využít pravidelnou nákladní

19 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
dada

je zapotřebí nakrmit i v nouzovém stavu kamarády. Oni zase naoplátku nezapomenou nakrmit vládofirmostranu

Jiří Kocurek

Bohužel, máte pravdu. Teď už to zapadá do sebe, proč byli dlouhodobí smluvní dodavatelé postaveni mimo hru s tím, že mohou dodávat pouze státním firmám. A nemocnice řízené krajem samozřejmě nejsou státní. A proč na tyto dodavatele vletěla kontrola z FÚ.

dada

Bohužel mnohým to stále nedochází. Nyní to maskuje „kauza“ koronavirus. To myslíte že dotuje patraj kvůli svýmu altruismu? Je to jen legalizace jak tam oficiálně a čistě „přelejt“ prachy… Na sponzorství je potřeba nejdřív (nebo i zpětně) vydělat. A o tom to je.

Permonik

A kdo by tam měl podle vás litát?

Permonik

Škoda. Proč na servu o dopravě tvoří větši část textu kromě 1,3 odstavce politika?

Více by zajimalo, kdy během dne by se tu mělo objevit, případně nějaké další informace spíše ekonomického, technického rázu.

Jiří Kocurek

Takže redakce měla zamlčet, že se na dodávkách podílí firma napojena na ANO s.r.o., aby to bylo korektní?

tgurecky

Redakce by se mohla držet tématu odpovidajícímu názvu webu a to se zaměření na dopravu. Tím že si web bude držet trochu více odborný směr a bude částečně apolitický, nestranný ho bude vyzdvihovat nad tu žumpu, stoku ostatních informačních médií. Ze svého okolí vím, že většina lidí zde chodí pro informace zdoparvy a politice se už dneska snaží vyhábat na 100 honů. Pokud se zde začne řešit politika, spoustě lidí to přestne dávat smysl zde chodit odreagovat se a čerpat informace. A teď k tématu: Ta linka už létá 3/4 roku do Ostravy, pardon, letiště Leoše Janáčka Ostrava, dále jen… Číst vice »

Permonik

Díky za doplnění infomaci.

Rado

Chválím, říkal jsem si, proč má by pomoc organizována pouze skrz letiště Ruzyně a Pardubice, když výrazná časová úspora materiálu pro Moravu znamená využívat letiště v Brně či Ostravě. Nedávalo mi to logiku taková centralizace, když si vojenská a požární technika z Ostravy jede pro materiál do Prahy.

robert

Letiště je v Mošnově, ne v Ostravě.

Jiří Kocurek

Ale kušuj. Ruzyně byla do roku 1960 taky samostatnou obcí.

Honza

Když už tak: Letiště Leoše Janáčka Ostrava

Tom

Pletete pojmy s dojmy. Letiště nese název Letiště Leoše Janáčka Ostrava. A motat tady firmu, která jej provozuje, je asi stejné jako, kdybyste letiště v Pardubicích nazval East Bohemian Airport, a.s.

Honza

Zajímalo by mě, jak je možné, když je zde nějaký článek o OSR, tak se zde vždy objeví někdo, kdo toto tvrdí….