Další rok bez A380 v Praze. Emirates odložily návrat největšího letadla

První A380 v Praze, foto: EmiratesPrvní A380 v Praze, foto: Emirates

Na lince z Prahy do Dubaje zůstane i v zimním letovém řádu Boeing 777-300ER.

Zpět na článek
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Petr

Ach jo, tak mocinky jsme se na tohle krásné letadlo celá rodina těšínkovali. Pojedeme se za ním podívat do Vídně a budeme mu tam mávat ! Musíme ale vlakem protože benzín je teďkonc hodně moc drahý.

Milan

Moje zkušenost s Emirates dva týdny zpátky. Vracel jsem se z Dubaje, letadlo plné do posledního místa, stejně jak píše kolega výše. B777 z roku 2006 s původním interiérem, již značně odrbaným, boarding busem, IFE nepoužitelný – předpotopní, displej skoro černý, reakce na dotyk téměř žádná. Koukal jsem potom na flightradar, že tahle registrace jinak lítá téměř výhradně do Indie. Všude během covidu psali, jak aerolinky vyřazují ve velkém letadla, proto je pro mě nepochopitelné, že Emirates letí do Prahy s takovým vybydleným strojem.

David

Příště poletíme s Qatarem nejspíš, ano, někdy mi to připomíná naleštěnou bídu.

Michal82

Letěl jsem před měsícem a letadlo pekne čisté a vše funogovalo. Tam obasazeno z 90 procent zpět jen ze 30 procent. Proto se A380 ještě nevrátí

Pavel

Letěl jsem s Emirates s 777 z Prahy na Maledivy a zpět teď v únoru a vše ok… teda je pravda, že za některé exoty z Prahy do Dubaje jsem se styděl, protože po přistání to pod nima vypadalo jako po výbuchu…

Jo a letěl jsem v economy.

David

Přál bych vam vidět letadlo po návratu z Indie…

VíKo

Je to škoda. Teď jsem se z UAE vrátil a letadlo tam i zpět narvaný. Bez volného místa. Vypusteni A380 je možná reakce na cenu ropy, kterou UAE asi tolik řešit nemusí, nebo rusackou rozpinavost. Nevím. Snad tedy příští rok.

VíKo

Vidíte. To je pravda. Navíc v létě se tam moc vegetovat nedá. 🙂 to už jsem zkusil a je to vražda.

J.K.

Navíc pořád se nedá létat do většiny Asie a Austrálie – jestli jednou padne tohle, tak budou A380 zpátky a plné….