LOT_PRAGA_X-2021---WWW---III_728x90_new

ČSA se vrací do Košic, na svátky obnoví šest dalších linek. Do Prahy budou opět létat i UIA

ATR72 společnosti České aerolinie. Pramen: ČSAATR72 společnosti České aerolinie. Pramen: ČSA

Na přelomu roku budou ČSA létat do třinácti destinací z Prahy.

České aerolinie v pátek obnoví po téměř tříměsíční pauze přímé letecké spojení s Košicemi. Současně nabídne dočasně i lety do šesti dalších destinací kvůli zvýšené poptávce na přelomu roku. Do Prahy se vrací rovněž Ukraine International Airlines (UIA), návrat do Prahy tento týden oznámil i flydubai.

Po Londýnu a Amsterdamu jsou Košice dalším městem, do kterého ČSA obnovují spojení od vypuknutí druhé vlny pandemie koronaviru. Létat zatím bude až šestkrát týdně. První let je naplánován na pátek, spojení bude zajišťovat turbovrtulovým letadlem ATR 72.

ČSA současně oznámily dočasné obnovení spojení do šesti dalších měst. Půjde o Brusel, Göteborg, Helsinky, Madrid, Oděsu a Řím. V případě prvních dvou destinací půjde o lety s ATR 72, ostatní budou s Boeingem 737 nebo Airbusem A320. Ve vybraných dnech dostupné až do prvního lednového týdne. Dál ČSA létají také do Paříže, Kodaně, Stockholmu, Moskvy a Kyjeva.

Do ukrajinského hlavního města obnovily z Prahy spojení také Ukraine International Airlines, zatím nabízí dva až tři lety týdně. V letním letovém řádu prodávají až 10 letů týdně.

Posledním dopravcem, který oznámil tento týden obnovení spojení, je flydubai. Létat bude dvakrát týdně.

Tagy České aerolinie ČSA KSC letiště praha prg seznam Ukraine International Airlines
23 komentářů