Čedok nabídne charterové lety do Ománu, provoz zajistí Smartwings

Boeing 737 MAX 8 společnosti Smartwings. Foto: SmartwingsBoeing 737 MAX 8 společnosti Smartwings. Foto: Smartwings

Novinkou letošní zimy u Čedoku bude Muscat, létat se bude jednou týdně.

Po oznámení zahájení letů společnosti SalamAir mezi Prahou a hlavním městem Ománu, Muscatem, přichází novinka v podobě letů na stejné trase také u cestovní kanceláře Čedok.

Ta svým zákazníkům nabídne od 24. října přímé charterové lety na pobřeží Ománského zálivu provozované společností Smartwings. Létat se bude jednou týdně, každé pondělí až do konce března příštího roku. Aerolinka na lety nasadí Boeing 737 MAX.

Pokračujeme v rozšiřování nabídky našich destinací na českém trhu a dlouhodobě chceme Čechům představovat nová místa a inspirovat je k cestování i dalším zážitkům. Ve spolupráci se Smartwings proto od začátku zimního letového řádu spustíme spojení do Muscatu, který je moderní metropolí, kde zároveň vznikají nové hotely, a který láká mimo jiné na zajímavé památky a architekturu. Omán od října doplní portfolio našich dálkových destinací na přímých letech z Prahy,“ uvedl Stanislav Zeman, generální ředitel Čedoku.

Do hlavního města Ománu budou lety z pražského letiště v letadlech Smartwings pro 189 cestujících trvat necelých sedm hodin. Pro pasažéry bude připraveno občerstvení i nealkoholické nápoje zdarma. Ceny zájezdů do Muscatu u týdenní dovolené s all inclusive startují od 23 590 Kč na osobu, rezervovat půjdou pobyty také na dva týdny. Samostatné letenky cestovní kancelář ani aerolinka prodávat nebude. Prodej zájezdů již probíhá na standardních prodejních místech Čedoku.

Popularita destinace v poslední době roste, dvě linky do Ománu otevře od počátku listopadu také SalamAir. Aerolinka bude kromě Muscatu létat také do Salalah. Na rozdíl od Čedoku na spojení prodává samostatné letenky, ceny se pohybují mezi 12 až 13 tisíci korunami.

Tagy Čedok Omán PRG-MCT smartwings
49 komentářů