Bohuslav Škoda: Zavřít mašinu za vrata a jen ji občas ukázat je nešťastné

Exponáty Výtopny Jaroměř. Foto: archív B. ŠkodyExponáty Výtopny Jaroměř. Foto: archív B. Škody

Jedno z největších železničních muzeí v zemi chce v příštích letech přilákat podstatně více lidí do své expozice, chce se více zaměřit na opravu vozidel.

10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Renata Klánová

Ve výtopně jsem loni byla a moc se mi tam líbilo, příjemné prostředí, natočila jsem o ní i krátké video. Bylo by fajn, kdyby Vám ty plány vyšly. Akorát nevím, není ta 423.0145 někým koupená? S provozní párou by prestiž i tržby dost stouply. Držím palce!

Jenda-71

Držím Vám i Vašemu spolku palce pane kolego.

Záryba

Smazáno! Urážlivé a vulgární příspěvky tady nechceme. Redakce

Jiří Kocurek

Přeju hodně zdaru při jednáních o pozemcích, ať jste konečně na svém. A hodně spokojených návštěvníků, ať jste na svém i provozně.

ABC

Tak že tam dali Conrada do pořádku a od té doby nejezdí je poněkud nešťastná formulace … nejezdil ani v Jaroměři

Petr 78

Taková informace v článku není, Conrada jim sebrali v průběhu oprav (i když z různých důvodů pomalých oprav) a v NTM na to další 3 roky vůbec nesáhli, to už je v článku popsáno.

ABC

Jen říkám že psát že „od té doby nejezdí“ o nečem co nejezdí posledních 50 let je zavádějící.

Jindra

Hlavně, že je Conrad v depozitáři. Tam je dobře uschován před zraky fandů a vlastně i veřejnosti. Jinak Jaroměřákům 👍👍👍. Stát by takové spolky a nadšence měl podporovat a neházet finanční prostředky různým parazitujícím „neziskovkám“!

Hugo Křižík

Bobane, přeji celému vašemu spolku hodně chuti a hlavně financí do další těžké práce pro rok 2021 a další léta. Honza K. st. z loděnice v Předměřicích.

Petr

Pěkné malé železniční muzeum kterému přeji hodně návštěvníků a splnění všech plánů které mají. Na pár fotek co jsem tam udělal se můžete podívat zde, jsou volně přístupné na Zoneramě: https://www.zonerama.com/1089petr/Album/1159668
Na Polské straně je pak mnohem větší železniční muzeum v Jaworzyně Sloskej s kterým Výtopna Jaroměř spolupracuje, mé fotky jsou na tomto odkazu opět na Zoneramě: https://www.zonerama.com/1089petr/Album/1159914 a volně přístupné.