AirArabia zrušila všechny lety z Prahy na neurčito

Letadlo Air Arabia v Praze. Pramen: Letiště PrahaLetadlo Air Arabia v Praze. Pramen: Letiště Praha

Dopravce několikrát posouval termín návratu, návrat je nejistý.

9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Ondřej

Výborně, nejlepší zpráva dne. Neznám jinou aerolinku, kde by letušky uměly tak trpělivě vysvětlovat: „Nejde, nemáme, ne, nemůžeme…“ poté, co nedostanete předobjednaný sendvič a ptáte se, kde tedy je.

Anonymus

Ani chartery pro cestovky?

Martin

Cemu konkretne nerozumite na vete: “ Po několika odkladech dnes firma oznámila svým partnerům v Česku, že všechny lety zrušila.”?

VíKo

Asi se to dalo čekat. Je to mírně komplikovaná cesta do Dubaje, kam většina lidí pokračovala. Přestupy byly zajímavé tak do tri destinaci. Když se do boje pustily navíc SnartWings s překvapivě zajímavou cenou, byli AitArabia, podle mě, mimo hru. Za stejný peníze, nebo i dráž, se dostat do sousedního emirátu a hledat správnou cestu, není pro každého. 🙂

sulin

Musim s Vami nesouhlasit. Zhruba 2 mesice byla Air Arabia nejlevnejsim dopravcem, posledni mesic mela letenky za 6000 Kc a od po celou dobu (i svatky), vcetne kufru. Bohuzel letos musela spolehat hlavne na klienty z CR do SAE, vsechny navazne spojeni je do destinaci, kde se zatim turismus diky Covidu moc neotevira, aerolinka dale nebyla v GDS, takze moc individualnich klientu o ni nevi, velke CK Fischer ma SmartWings, Blue Style flydubai jako klicove partnery. Bohuzel 4 dopravci se na teto trase horko tezko uzivi pred Covidem, na toz nyni.. dalsi bude SmartWings protoze nikdy neulita Dubaj daily, odleta… Číst vice »

Jaksi

Nevíte o čem mluvíte. Absolvoval jsem cestu před 3 lety, cesta bez problémů, servis výborný. Letiště kousek od Dubaje. Na dubajské metro taxíkem asi 15-20min. za pár korun (asi 170kc). Cesta zpět to samé. Úspora velká, a přílety v super čas. Je jich škoda.

VíKo

Vím o čem mluvím. Letěl jsem s nimi v únoru 2020. Tehdy mi na letišti přišli turisté s rouskami jako rarita. Do měsíce bylo po srande. Taxík ok. Autobus taky. Hůř to šlo busem zpátky, protože to bylo s přestupem uprostřed ničeho. Já tenhle způsob cestování mám rád. Ale sami jistě uznáte, že strašná spousta lidí, by do Emirátů na vlastní triko nejela. A ti co jedou na vlastní triko, preferuji jednoduchost. Já model podnikání AirArabia nezlehcuju, jen v konkurenci přímých letu za srovnatelné peníze, bych taky teď letěl spíš někým, kdo mě dostane na Dubai international. Nic víc jsem… Číst vice »

Apex

Komplikované to vůbec není, ty letiště jsou prakticky vedle sebe.

Ondřej

Přesně…a když Vás aerolinka vyhodí na tom špatném, můžete si koupit levnou letenku na to správné 😀