V Zubrnicích otevírají novou expozici o historii tratě Velké Březno – Úštěk

Nádraží Zubrnice. Autor: R.D. - Rolf-Dresden – Vlastní dílo, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=40316868Nádraží Zubrnice. Autor: R.D. - Rolf-Dresden – Vlastní dílo, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=40316868

Z velké části se nová expozice věnuje natáčení filmů na trati.

Zpět na článek
Odebírat
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bjorn

Velké úsilí všech lidí okolo ZMZ je třeba ocenit, mají za sebou obrovský kus práce a nevzdávají se. Díky nim třeba jednoho dne bude možné dojet po kolejích znovu až do Úštěku. Poděkování rovněž patří i určité podpoře od vedení ÚK.

Gargy

Už se těším až se tam podívám.

mocanita

Ústecký kraj je pořád (a doufám, že ještě bude) velice přívětivý pro železniční turistiku a to nejenom na těch vysloveně turistických tratích ve Středohoří, Krušných Horách a na Podřipsku. I na normálních tratích v režimu ZDO je velice dobrý takt, skvělá provázanost s autobusy a MHD, přátelský systém síťových jízdenek s možností cestovat i k sousedům do Saska. Znám mnoho lidí, kteří měli určité předsudky vůči cestování na Ústecku, ale vlastní zkušenost s krajskou velmi dobrou vlakovou dopravou je velmi oslovila a rádi se tam vracejí. Škoda, že do toho hází vidle a škodí pan Borecký ze středočeského kraje v… Číst vice »