LOT_PRAGA_X-2021---WWW---III_728x90_new

Turkish Airlines přidávají lety z Prahy, nově začínají létat až šestkrát týdně

Airbus A321 Turkish Airlines na Ruzyni. Foto: Letiště PrahaAirbus A321 Turkish Airlines na Ruzyni. Foto: Letiště Praha

Do Prahy se vrátily už tři další aerolinky, nabídka spojení pomalu roste.

Letecká společnost Turkish Airlines je další z aerolinek, které se rozhodly v dubnu posílit počty letů mezi Prahou a svojí hlavní základnou, Istanbulem.

O navýšení počtu letů informovalo Letiště Praha na svém twitterovém účtu. Turkish Airlines nově nabízí přímé lety každý den kromě úterý. Na linku nasazují Airbus A319, 320 nebo Boeing 737. Cestujícím z Prahy se tak otevírá možnost dalších letů, zejména dál do Asie nebo Afriky s přestupem v Istanbulu.

S příchodem letního letového řádu se do Prahy vrátilo spojení Austrian Airlines do Vídně a TAP Air Portugal do Lisabonu. Na Ruzyň se vrátil také easyJet s linkami do švýcarské Basileje a Ženevy.

Letiště má na svých stránkách detailní přehled dostupných spojení, včetně informací o tom, jaké letecké společnosti do dané destinace létají, a která spojení budou postupně doplňována. I během letní sezóny platí doporučení, aby si všichni cestující, kteří mají naplánovaný let, vždy před cestou zjistili všechny aktuálně platné podmínky pro cestování do své destinace i pro návrat do České republiky, vyhnou se tak případným komplikacím při odbavení nebo při hraniční kontrole.

Tagy letiště praha seznam turkish airlines
6 komentářů