Travel Service začne létat do Chorvatska celoročně. Přes zimu s ATR od ČSA

ATR72 společnosti České aerolinie. Pramen: ČSAATR72 společnosti České aerolinie. Pramen: ČSA

Praha získá od října celoroční spojení s chorvatským pobřežím. Letecká společnost Travel Service se pod značkou SmartWings spustí s nástupem

Praha získá od října celoroční spojení s chorvatským pobřežím. Letecká společnost Travel Service se pod značkou SmartWings spustí s nástupem zimního letového řádu pravidelnou linku do Dubrovníku a Splitu.

Lety už jsou v rezervačním systému SmartWings, start obou linek potvrdila mluvčí Travel Service Vlaďka Dufková. „Se zimním provozem míříme hlavně na chorvatské zákazníky,“ uvedla Dufková.

Travel Service na linku nasadí letadla ATR 72 od Českých aerolinií. Od letošního roku je Travel Service většinovým vlastníkem ČSA. Ty samotné lety zimní lety do Chorvatska nenabízí. Let s turbovrtulovými stroji bude o 30-40 minut pomalejší než spojení proudovými letadly. SmartWings přes sezónu do obou měst létají s Boeingy 737-800 každý den.

Do Splitu budou létat v úterý, čtvrtek a sobotu, vždy v 11.45 z Prahy a příletem ve 13:55 do Splitu, zpět poletí v 14:25 a v Praze má být letadlo v 16:40. V případě Dubrovníku půjde jde o stejné dny a téměř shodné časy: z Prahy v 11:45, v Dubrovníku přistání ve 14:05, zpět ve 14:35 a přílet do Prahy v 17 hodin. V říjnu letový řád počítá ještě i s několika nedělními lety

Ceny zpátečních letenek do Splitu a Dubrovníku se aktuálně pohybují kolem pěti tisíc korun.

Tagy České aerolinie letecké spojení Česko - Chorvatsko Praha - Dubrovník Praha - Split smartwings
12 komentářů