LOT 3a leaderboard

Travel Service expanduje v Polsku. Otvírá další linky, přidá až tři letadla

SmartWings B737 MAX, foto: Travel ServiceSmartWings B737 MAX, foto: Travel Service

Česká společnost Travel Service od příštího roku výrazně expanduje na polském trhu. Z Varšavy a Katovic otevře pod značkou SmartWings

Česká společnost Travel Service od příštího roku výrazně expanduje na polském trhu. Z Varšavy a Katovic otevře pod značkou SmartWings celkem třináct nových pravidelných linek.

Nová letecká spojení z Varšavy a Katovic budou směřovat do destinací v Řecku, Chorvatsku, Bulharsku a Izraele. Travel Service je nyní v Polsku jedním z největších hráčů na trhu charterové letecké přepravy a zajišťuje lety pro významné polské cestovní kanceláře.

Podle mluvčí Vlaďky Dufkové nejde o náhradu za charterové lety pro polské cestovky, ale jejich doplnění. I proto firma počítá s tím, že do Polska od příštího roku namísto letošních sedmi letadel v letní sezóně pošle až o tři letadla více.

Z Varšavy SmartWings nabídne během letní sezóny 2018 přímá letecká spojení do šesti destinací – Heraklionu (2x týdně), Dubrovníku (3x týdně), Varny (3x týdně), Burgasu (3x týdně), Tel Avivu (3x týdně) a na Rhodos (2x týdně). Z Katovic bude možné letět se SmartWings do sedmi destinací – Splitu (3x týdně), Dubrovníku (3x týdně), Heraklionu (2x týdně), Soluně (3x týdně), Varny (3x týdně), Burgasu (3x týdně), Heraklionu (2x týdně) a na Rhodos (2x týdně).

Už včera firma oznámila nové linky SmartWings z Brna, Bratislavy a Košic.

Tagy Polsko smartwings Travel Service
Žádné komentáře