Švýcarsko přidá k neomezeným jízdenkám až dva dny navíc zdarma

Nová souprava pro GoldenPass Express. Foto: MOBNová souprava pro GoldenPass Express. Foto: MOB

Nově jde jízdenku vrátit bez storno poplatku den před začátkem její platnosti.

Swiss Travel System si pro většinu letošního roku připravil novou nabídku na neomezené cestování po Švýcarsku veřejnou dopravou. Při nákupu Swiss Travel Passu (STP) na 4 dny získá cestující nově jeden den neomezeného cestování po Švýcarsku zdarma, v případě nákupu osmidenní varianty dva dny navíc. Jízdenku lze navíc stornovat den před její platností.

Nákup jízdenky v této akci je nutné provést v období od 15. 4. do 14. 5. 2023 s tím, že první den cestování s takto zakoupeným Swiss Travel Passem může být v rozmezí již od 15. 4. až do 13. 11. 2023. Swiss Travel Pass v této nabídce pořídíte již od 281 franků pro dospělé. Bližší informace k nabídce naleznete na webu MojeSvycarsko.com.

Síťová jízdenka Swiss Travel Pass je určena návštěvníkům Švýcarska a opravňuje k neomezenému cestování vlaky, poštovními autobusy a loděmi po celém Švýcarsku. V ceně jsou i panoramatické vlaky a MHD v 90 městech. Platnost jízdenky je na 3, 4, 6, 8 nebo 15 po sobě jdoucích dní. Pro děti do 6 let je cestování po Švýcarsku zdarma, děti do 16 let poté se Swiss Family Card, která se vystavuje rodičům při nákupu STP zdarma, cestují taktéž v doprovodu alespoň jednoho z rodičů bezplatně.

Bonus k STP je 100% sleva na nejstarší zubačku Evropy nebo klasickou lanovku na Rigi, dále na první kabrio lanovku světa na Stanserhorn a nejstrmější pozemní lanovku světa na Stoos, 50% slevu získáte na většinu horských železnic a lanovek a 25% slevu pro cestu na nejvýše položenou železniční stanici Evropy, Jungfraujoch – Top of Europe. Swiss Travel Pass platí i jako Museum Pass, který vás opravňuje ke vstupu do 500 muzeí po celém Švýcarsku.

Cena samotné jízdenky nemusí na první pohled působit zrovna nejlépe, ale pokud budete cestovat po celém Švýcarsku, tak se rozhodně vyplatí. STP v sobě zahrnuje také jízdy prémiovými panoramatickými vlaky – k Bernina Expressu, Glacier Expressu a Gotthard Panorama Expressu je nutné si separátně dokoupit místenky, jízda GoldenPass Expressem a Luzern-Interlaken Expressem je možná i bez místenky.

Tagy Švýcarsko Swiss Travel Pass Swiss Travel System
2 komentáře