umbrellamobility
umbrellamobility
umbrellamobility
Doprava ve městě Infrastruktura Silnice

ŘSD zavře na šest dní jednu vytížené nájezdy na Rudnou v Ostravě

Oprava silnice. Ilustrační foto: ŘSD
Oprava silnice. Ilustrační foto: ŘSD
Omezení bude v úseku u křižovatky s Plzeňskou ulicí.

Ředitelství silnic a dálnic uzavře od soboty 14. 11. do pátku 20. 11. kvůli opravám část mimoúrovňového křížení silnice  I/11 s Plzeňskou ulicí  v Ostravě. Omezení bude ve směru na Havířov.

O omezení informovalo ŘSD v tiskové zprávě. „Začne se cíleně o víkendu po odeznění hustého provozu způsobeného pracovním týdnem. ŘSD zařídí výměnu asfaltových vrstev, které u mimoúrovňového křížení silnic I/11 a II/647 ztratily kvalitativní standardy,“ popsal chystané opravy Miroslav Mazal z ŘSD. Oprava povrchu proběhne za úplné uzávěry nájezdů i sjezdů na Rudné ulici.

Změny dopravy budou viditelně označeny, řidiči mohou alternativně využít dalších křižovatek fungujících nedaleko před, nebo za uzavírkou.

Jde o jedno z dopravně nejvíce vytížených míst v Ostravě, denně tu podle sčítání dopravy projede 35 tisíc aut.

Mapa s plánovaným omezením na Rudné v Ostravě. Foto: ŘSD
Mapa s plánovaným omezením na Rudné v Ostravě. Foto: ŘSD
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Dog

Proboha čtěte po sobě aspoň ty nadpisy…

Jarek

Kde tečen beton tečou prachy, tento úsek kde denně jezdím, oproti jiným úsekům je OK.Žádné výmoly, vyjeté koleje, ale na Rudné se to historicky neřeší, před pár léty museli proyebat ke konci roku narychlo prachy a za sněhu a mrazu dělali zcela bezdefektový úsek u Rotrova sadu.Jediná objížďka nahoru na Výškovickou a u haly kolem stadionu zpět na Rudnou.A jelikož na světlech u stadionu doleva nyní odbočí 4-5 aut na interval, čekám na Závodní slušný maras…..

BND 30

Tak asi to nedělají jen tak z plezíru. Ne každý problém s vozovkou musí být vidět z poza volantu. Oceňuji dobré načasování na víkend a svátek.

ČD4ever

Občas se opravdu předělávají úseky silnic, které nemají žádnou vadu. Pár případů znám. Jiné úseky, které reko potřebují, zůstavají rozbité.

Jirka B

Navic ted pri omezeni na Vyskovickr to bude fakt chutovka dostat se smerem na nam. SNP z Rudne ….