ŘSD dokončilo opravu silnice pomezí Havlíčkobrodska a Žďárska

Opravená silnice I/19. Foto: ŘSDOpravená silnice I/19. Foto: ŘSD

Opravou prošly i autobusové zálivy.

7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Jarda

Paráda, vypadá to krásně! Jen tak dál! U nás na Slánsku v okolí letos opravili jen silnici mezi obcemi Jemníky a Pchery od cedule kousíček za ceduli – je to přes kopec – o převratné délce přibližné půl kilometru…. a stejně i po kompletní rekonstrukci to tam drncá, navíc jak je to z prudkýho kopce do údolí a vozovka je mastná a velmi hladká – i řidiči busů nejen za mokra jezdí mnohem obezřetněji než na původním mnohem hrubším povrchu.. Je jen otázka času než tam někdo za mokra na listí v zatáčkách dostane smyk a bude neštěstí Ale z… Číst vice »

Jiří Kocurek

Jo to jsem zažil. Jakmile bylo mokro, tak kloubákům ustřelovala smykem prostřední náprava do boku. Lidem tam klouzaly boty, Škoda 120 na dvojku po přidání plynu hrábla, konec léta, nikoliv sněžení.

xyz

To omezení bylo delší než 3 měsíce. Už na sklonku května, kdy jsme tudy jeli „autem za odklony“, jsme jednak stáli na semaforech před Ronovem a jednak přímo v Nových Dvorech (vč. nemožnosti tam odbočit k zastávce „Nížkov“ kvůli vybagrované příslušné polovině vozovky).

Tzn. spíše cca 4,5 měsíce.

Petr

Přesně tak. A úžasné bylo i nastavení semaforů – „zelená vlna“ jako vyšitá. Vyjel jste jako první v řadě na zelenou v Ronově a při dojezdu k Novým dvorům skočila červená. A zpátky jakbysmet.

Radek Musil

Za necelé 3 metry silnice skoro 40 miliónů korun, to je na guinessovku.

Beekee

Takle krásný svodidlový koryta umí jen na vysočině! Doufám, že příští rok bude reko pokračovat o další úsek dlouhý kilometr či dva a silnici bude nutné zas zavřít. Jako každý rok posledních deset let. Ten klid je návykový. Ale fotky jsou parádní.

JardaP

… a po první tvrdší zimě znovu. I19 – perpetum mobile aneb generátor nekončících zisků pro dopravně-stavební firmy. A nedělám si iluze, že jinde je to jinak.