Norwegian spouští v Praze další linku, začne létat do Göteborgu

Norwegian a jejich Boeing 737-800. Foto: Norwegian Air ShuttleNorwegian a jejich Boeing 737-800. Foto: Norwegian Air Shuttle

Letecká společnost Norwegian Air Shuttle přidá na letech z Prahy další destinaci. Od 27. dubna bude létat dvakrát týdně do

Letecká společnost Norwegian Air Shuttle přidá na letech z Prahy další destinaci. Od 27. dubna bude létat dvakrát týdně do druhého největšího švédského města Göteborgu.

Start nové linky potvrdilo dnes Letiště Praha. Norwegian má létat v pátek a v úterý, vždy v 8:25 z Göteborgu s příletem v 10:05 do Prahy a odletem v 10.40 zpět. V Göteborgu přistane ve 12:20. Ceny letenek začínají zatím na 75 eurech za zpáteční let.

Norwegian na linku nasadí letadlo Boeing 737-800. Jde již o šestou linku Norwegian z Prahy. Kromě norské metropole Osla létá dopravce s typickým červenobílým nátěrem a obrazem některých osobností na směrovce do Bergenu, Stockholmu, Kodaně a Helsinek. „Očekáváme, že novou linku může využít více téměř 16 tisíc cestujících v obou směrech,“ řekl Kateřina Pavlíková z Letiště Praha.

Do Göteborgu zatím létají ČSA, některé lety přímo, část s mezipřistáním v Hamburku.

Tagy Göteborg letiště praha norwegian
Žádné komentáře