Norimberk dokončil modernizaci metra, převzal od Siemensu 35. nový vlak

Jubilejní 35. vlak G1 pro norimberské metro. Foto: VAG NürnbergJubilejní 35. vlak G1 pro norimberské metro. Foto: VAG Nürnberg

VAG nasazuje nové vozy na nejdelší linku U1.

6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
David

Takhle vypadá moderní jednotka, a ne to co si objednala Varšava od Škody (to je spíš kritika zákazníka než výrobce). Rampa pro komfortní bezbariérový nástup (žádné mind the gap). I ten interiér působí mnohem svěžeji než ta žluto červená ve Varšavě.

Miloš Zikmund

Vašemu komentáři nerozumím. Tady nejsme na fotbale a nehrajeme ligový fotbal. Tady je dobré, že v ČR je výrobce, který dokáže vyrobit a prodat. Zaměstnat naše lidi i v různých náročných profesních. Srovnání reklamací a konečnou spokojenost zákazníků Škody s konkurencí není pro nás vůbec špatné. Jaké výrobky dnes už relativně malá firma například proti Siemens dokáže sestrojit je obdivuhodné. Je smutné, že naši lidé takové věci nepochopí a pravděpodobně dávají přednost značkovým zahraničním montovnám. Metro pro Varšavu bylo vyrobené přesně podle přání zákazníka. Ještě při výrobě dochází ke konzultacím a provádí se drobné úpravy. Co zákazník, to jiné přání.… Číst vice »

Robert Pražák

Jestli to třeba nebude tím, že Norimberku je o něco bohatší než Varšava.

Jiří Schenk

Jsou vpředu i v tom, že ta nejnovější linka metra, jedoucí na norimberské letiště je bez řidiče.

Tomáš Tichý

Když jsem byl na začátku prázdnin se v Norimberku podívat, tak ještě na U1 jezdily dvě soupravy DT1 a jedna DT2. Docela s tou modernizací pokročili.

Peeetr

Vlaky, metro, lodě a typické americké baráky je ideální měnit po 50ti letech 🙂