Nejlevnější cesta do Ruska. Pobeda začne létat z Karlových Varů,začíná pod 2000 Kč

Boeing 737-800 společnosti Pobeda Airlines. Foto: PobedaBoeing 737-800 společnosti Pobeda Airlines. Foto: Pobeda

Letiště v Karlových Varech získalo nové přímé spojení s Ruskem. Letecká společnost Pobeda začne od února létat ze západu Čech

Letiště v Karlových Varech získalo nové přímé spojení s Ruskem. Letecká společnost Pobeda začne od února létat ze západu Čech na moskevské letiště Vnukovo. Linka mířící hlavně na ruské návštěvníky lázní má ale i zajímavý efekt pro české cestující: jde o nejlevnější letecké spojení Česka a Ruska v historii

O startu nové linky jako první informoval server Cestujlevne.com. Zatímco karlovarské letiště zatím o nové lince mlčí, v rezervačních systémech se už nové spojení objevilo. Půjde o druhou pravidelnou linku na karlovarském letišti i druhé spojení do Moskvy. Druhou linkou je spojení ČSA na moskevské letiště Šeremetěvo, které létá přes zimu jednou, v části sezóny dvakrát týdně.

Nová linka bude létat v pondělí a v sobotu, z Karlových Varů v 10:55 s příletem do Moskvy v 15.30, zpět v 9.30 a s příletem v 10.15.
Pobeda zatím cenu nastavila velmi atraktivně: zpáteční letenku jde pořídit za cenu kolem 1800 korun. To je podstatně levnější, než spojení z Prahy, kde se ceny letenek pohybují u přímých letů většinou kolem pěti tisíc korun, výjimečně v akcích kolem čtyř tisíc korun. Letenky z Karlových Varů jsou zatím v prodeji pouze do konce března.

Pobeda je nízkonákladovou odnoží Aeroflotu, ve flotile má Boeingy 737-800 NG, maximálně tři roky staré. V roce 2018 chce mít firma ve flotile 40 letadel.

Tagy Karlovy Vary moskva Pobeda Airlines Vnukovo
3 komentáře