Zprávy

Nejhezčí fotky Prahy na billboardech

Jeden z vítězných snímků soutěže od Petera Čecha zachycuje železniční most přes Vltavu pod Vyšehradem. Foto: Peter Čech
Jeden z vítězných snímků soutěže od Petera Čecha zachycuje železniční most přes Vltavu pod Vyšehradem. Foto: Peter Čech

Fotografická soutěž #denoffline, která byla pořádána ve spolupráci s projektem Miluju Prahu, zná své vítěze.
Tři fotografie od Ireny Doležalové, Kamila Procházky a Petera Čecha zdobí pražské billboardy na Jižní spojce, Strakonické a na Bohdalci.

V soutěži fotografové posílali fotky Prahy do projektu Miluju Prahu. Nejlepší tři snímky, které vybrala odborná porota, se dostaly  na billboard. Dva fotografové se zvěčnili u svého díla a jejich úspěch vzbudil velký zájem. Fotografie Kamila Procházky s billboardem se snímkem Národního divadla oslovila na facebooku Miluju Prahu 18600 lidí s 444 reakcemi a fotografie Ireny Doležalové s billboardem s panoramatem Hradčan oslovila 23.725 lidí. Samotnou kampaň vidělo celkem 66.945 fanoušků Prahy. Do soutěže poslalo 79 fotografů celkem 325 snímků.

Kamil Procházka foto vyhrál v soutěži Miluju Prahu a #denoffline Flowee. Jeho fotografie visí na Strakonické. Děkujeme a Gratulujeme! Foto: Mirka Lobotková

Gepostet von Miluju Prahu am Samstag, 9. Februar 2019

Billboardy pro vítězné fotografie poskytla zdarma společnost Big Board.

Irena Doležalová Photography vyhrála v soutěži Miluju Prahu a #denoffline Flowee. Její fotografie visí na Jižní spojce mezi Strasnicemi a Spořilovem. Gratulujeme!

Gepostet von Miluju Prahu am Samstag, 2. Februar 2019

Den #denoffline je projekt, který slouží k tomu, abychom se dokázali alespoň na jeden den vymanit z online světa, ze světa internetu a sociálních sítí. První ročník se konal 29. září 2018 a pořádal ho webový magazín Flowee.cz s podporou Národního centra bezpečnějšího internetu.

Více o celé problematice najdete na Dítě v síti.

Základní #denoffline otázky
Netrávíme náhodou online až moc času?
Umíme se ještě bez mobilů a sociálních sítí bavit?
Umíme se ještě bez online seznamek seznámit?
Umíme se ještě jen tak dívat kolem sebe, lelkovat, užívat si? Umíme ještě žít bez pípání, blikání a bez záření mobilů? Vydržíme chvilku bez sledování friends, bez surfování na netu, konzumace instastories, bez lajkování a hejtování?
A vydržíme to celý den?