Místo hamburgerů kuřata. Po McDonald´s nastoupilo na letišti KFC, bude mít otevřeno déle

Otevření nové pobočky KFC na Letišti Václava Havla. Foto: Letiště PrahaOtevření nové pobočky KFC na Letišti Václava Havla. Foto: Letiště Praha

S předstihem zaplnila společnost Amrest uvolněný prostor na služby rychlého občerstvení v Letišti Václava Havla, kde deset let sídlil McDonald´s.

S předstihem zaplnila společnost Amrest uvolněný prostor na služby rychlého občerstvení v Letišti Václava Havla, kde deset let sídlil McDonald´s. Novou pobočku KFC otevřela už dnes namísto původně plánovaného termínu v lednu.

Pro KFC jde o 85. pobočku v zemi. Společnost AmRest vyhrála výběrové řízení na pronájem této plochy. O vstupu KFC na informoval deník Zdopravy.cz v říjnu. „Příchod tak silného partnera, jakým značka KFC bezesporu je, znamená pro Letiště Praha záruku kvality služeb odpovídající standardům světových letišť. Populární koncept globálně úspěšných restaurací podpoří rozmanitost nabídky rychlého občerstvení, které cestující ve veřejných částech letiště často vyhledávají. Věříme, že sortiment nové restaurace i umístění mezi terminály přispěje k její celkové oblíbenosti,“ říká Jiří Petržilka, člen představenstva pro neletecký obchod a komerční aktivity Letiště Praha

Restaurace KFC bude na Letišti Václava Havla Praha otevřena denně, včetně státních svátků od 6:30 do 22:30 hodin. To je delší otevírací doba, než měl McDonald´s (7-21). Spojovacím objektem mezi terminály projdou denně desítky tisíc lidí. Ti mohou být potenciálními zákazníky nově otevřené restaurace a bude jim k dispozici personál hovořící anglicky, německy a rusky.

KFC se stane dalším z řady cenově dostupnějších restauračních zařízení ve veřejných prostorách obou letištních terminálů největšího českého letiště, kterým během letošního roku prošlo doposud více než 14,5 milionů cestujících.

Tagy KFC letiště praha McDonald´s
3 komentáře