Korean Air se vrátí do Česka. Vypraví speciální charter do Ostravy pro zaměstnance Hyundai

Airbus A330-200 společnosti Korean Air. Foto: Korean AirAirbus A330-200 společnosti Korean Air. Foto: Korean Air

Letiště Ostrava čeká příští týden první návštěva letadla Korean Air v historii. Korejského dopravce si najala automobilka Hyundai Motors pro

Zpět na článek
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel Novák

Objem odbavených cestujících tím meziročně v OSR stoupne o 1000%. Není čas přemýšlet o další dráze?

Vizionář

kdyby všecko nevyžral nenažraný pražský vřed parazitující na zbytku republiky, mohlo se létat daleko více i z ostatních českých regionálních letišť (však se teď taky pokukuje po Pardubicích, protože slavná pražská centralizace došla do neúměrné absurdity… a Ruzyně není nafukovací).
Na Mošnov se dá rychle dojet elektrifikovanou vlakovou soupravou i bez přestupu. Kdo z vás to má? >;)

Hojakar

A prášky už dnes byly? Měl by jste navštívit svého lékaře ať vám upraví dávkování…to že OSR je totálně v pr… je v neschopnosti vedení letiště,města a kraje….kde byly Katowice před pár lety? Malé regionální letiště a teď?

JIŘÍ

Má pravdu. Všechno stahuje (love jsou love, že) Praha a před kovidem už byla dávno za hranicí svých kapacitních možností. Ještě že teď se to tam dostalo do normálních snesitelných „kolejí“. Může se klidně lítat i z ostatních letišť.

Tomas

Jak to ta Praha stahuje? on snad někdo aerolinkám nařizuje, že mají létat do Prahy?

Cyklista

Kraj dostal letiště až v roce 2004, kdy se už Katowice rozjely. Do té doby Praha a ČSA bojkotovaly jakoukoliv možnost rozvoje Ostravy, nebo Brna.

Peeetr

Kdo došel na to, že podobných letů bude do Ostravy více?
Tohle je jasná jednorázovka, jednak kvůli dlouhé počáteční blokaci cestování od prvního strachu z neznámé korony, ale hlavně že tu teď bylo speciálně velké množství korejských techniků při zavádění první elektrické Kony, manažerů z Koreje je potřeba daleko méně.

Honza

Myslím, že před pár měsíci kdy vláda schvalovala tyto lety, tak se mluvilo o více letech

Kubrt

Po letech se tak v trochu ocesane verzi realizuje představa z časů budování HMMC, že mezi Mošnovem a Koreou bude fungovat linka pro korejské manažery, na které vydělá cely kraj 😉

Adrian

Bezva, bude co fotit 🙂